Horoskopas kovo 4 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 4-oji - Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena.

Vienintelis lietuvių šventasis - Kazimieras gimė 1458 m. spalio 3 d. Krokuvoje, karaliaus šeimoje, pratęsdamas garbingą Gediminaičių dinastiją. Jo tėvas buvo Lietuvos ir Lenkijos karalius Kazimieras, senelis - Jogaila, prosenelis - Algirdas. Būdamas 17 metų karalaitis Kazimieras pirmą kartą atvyko į Vilnių ir iš karto pamilo šį miestą bei jo žmones. Būdamas 21-erių jis jau atvyko į Vilnių tvarkyti tėvo patikėtų karališkų reikalų.
Užaugęs karaliaus rūmuose Kazimieras visiškai nesižavėjo spindinčia prabanga, žemiškomis linksmybėmis. Svarbiausia karalaičiui Kazimierui buvo ištikimybė Dievui, malda ir pagalba vargšams.
Karalaitis Kazimieras mirė 1484 m. kovo 4 d. Gardino pilyje. Palaidotas Vilniaus katedroje.
1521 metais popiežius Leonas X paskelbė karalaitį Kazimierą šventuoju, dar po kelerių metų šv. Kazimieras paskelbtas Lietuvos dangiškuoju globėju.

Kovo ketvirtoji, trečiadienis - 63-ioji metų diena (trečioji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 302 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 18.00. Dienos ilgumas - 10.58.
Aštuntąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 16.55, leidžiasi 06.14.
Saulė Žuvų ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Neskubėk tarti "ne", kol tavęs nepaklausė" (Dž. Sviftas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien galite sužibėti savo gabumais, patrauklumu. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš priešingos lyties. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Priimkite - nesigailėsite. O dėl verslo sprendimų kol kas susilaikykite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniuose reikaluose. Tačiau kol kas susilaikykite nuo administracinių, politinių sprendimų, nes nebūsite objektyvūs. Jausite meilės troškulį, bet turbūt vengsite artimo kontakto dėl užplūdusių abejonių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gera diena trumpoms išvykoms, pasitarimams, flirtams. Tikėtinas komercinis susitarimas, laukta informacija per žiniasklaidą, artimus žmones. Tik nederėtų aklai pasikliauti gandais bei nepažįstamo asmens nuomone.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, apsipirkimui. Gali užsimegzti dalykiniai, verslo, o gal ir kitokie ryšiai. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį. Neprovokuokite pavydo scenų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galite įsitraukti į naują verslą arba jį projektuoti drauge su būsimais partneriais, vykti į kelionę. Tačiau reikia ypatingo apdairumo, ypač jei veikiate kaip politikai, vadovai. Džiugins meilė.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena palanki socialinei, meninei veiklai. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels jaudinamas viltis. Tačiau lengva suklysti, renkantis ateities kelius, laikant egzaminus, sprendžiant moralines dilemas. O suklydus ištaisyti bus beveik nerealu.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galite patirti malonių akimirkų. Turbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų, gerbėjų išgirsite kažką malonaus. Tikėtina jaudinama meilės avantiūra, įdomus renginys. Tik venkite kelti pavydo scenas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Teks rimtai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais, senais bičiuliais. Labai svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite labai neatsparūs meilės fluidams ir pagundoms. Galite žaibiškai įsimylėti, užmegzti audringą romaną. Tikėtina sėkmė tarptautiniame projekte, konkurse ar pan. Galite gauti gera lemiančių žinių iš aukštesnės institucijos.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tikriausiai mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Neskubėkite pulti į euforiją dėl gražiai skambančių pažadų, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek. Nerizikuokite tuo, kas jums brangu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tvarkykite dalykinius, nuosavybės reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo, juridinės ar verslo konsultacijos. Plykstels meilės aistra, jeigu tik priimsite netikėtą iššūkį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien galite nemažai nuveikti ar išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui. Regis, bus jaudinamų emocijų, romantiškų planų ir aistrų, tad nieko keisto, jog stengsitės tai įgyvendinti. Pasisaugokite apkalbų.