Horoskopas kovo 5 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 5-oji.

Užgavėnės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Giedrė, Girmantas, Klemensas, Liucijus, Vydotas, Virgilijus;
rytoj: Norvilas, Norvilė, Norvilta, Norviltas, Novyda, Novydas, Novydė, Raminta, Ramintas, Rozina, Rožė, Viktoras.

Protingos mintys:
"Pasėsi poelgį - pjausi įprotį, pasėsi įprotį - pjausi charakterį, pasėsi charakterį - pjausi likimą (indų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Venkite moralizavimo, kad ir kaip knietėtų tai daryti. Jūsų polinkis į pamokslavimą, auklėjimą šį kartą gali iššaukti priešišką reakciją, galite sulaukti visai kitokio rezultato, nei tikėjotės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Palankus metas teisiniams reikalams spręsti, sutarčių pasirašymui, taip pat deryboms, ilgalaikiams susitarimams. Būsite imlūs informacijai, pastabūs, įžvalgūs. Antroje dienos pusėje galite būti maloniai nustebinti artimo žmogaus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Vienas nutylėjimas, pasiklydusi detalė gali lemti visą nesusipratimų grandinę. Tad bendraudami stenkitės būti atviri, nuoširdūs. To paties reikalaukite ir iš savo pašnekovų, tik taip galėsite pasiekti didesnio aiškumo, supratimo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią dieną galite planuoti susitikimą su seniai nematytais draugais, gali tekti pasitikti grįžtančiuosius iš tolimos kelionės. Tai malonių pasimatymų, įspūdžių kupino bendravimo metas, galite būti nudžiuginti ir netikėta dovana.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kad ir kaip trūktų laiko, stenkitės rasti bent akimirką jūsų dėmesio trokštančiam šeimos nariui. Labai svarbu įdėmiai išklausyti, gali tekti kantriai kamantinėti, kad suprastumėte problemos esmę. Problema gali sėkmingai būti sprendžiama tik laiku pastebėta, tad labai svarbu būti akyliems ir dėmesingiems.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atgaivos, atsipalaidavimo metas. Gali būti ypač sunku pernešti karštį, troškulį, tad stenkitės būti daugiau pavėsyje, vėsioje aplinkoje, arčiau vandens. Vanduo teiks ypatingą atgaivą, stiprybę, o ugnis priešingai - gali būti pavojinga, būkite atsargūs.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nuo jūsų daug kas gali priklausyti, galite būti rimta atrama kitiems, nebėkite nuo atsakomybės. Jūsų rūpestis, globa šiuo metu gali pakeisti šalia esančių žmonių gyvenimus. O tai, ką pradžioje vadinsite vargais, galvos skausmu, netrukus gali tapti didžiuliu pasitenkinimu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną galite būti įkyrūs, priekabūs, irzlūs. Iš dalies šis nusiteikimas gali būti nulemtas jums galbūt dar nežinomų sveikatos problemų arba tiesiog fizinio bei psichologinio pervargimo. Net jei kažko nespėjate, būtinai planuokite laiką numatydami poilsio pertraukas, taip kur kas daugiau nuveiksite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gali kamuoti nerimas, blogos nuojautos, padriki, keisti sapnai. Nepasiduokit baimėms ir venkite įnikti į sapnų pasaulio nagrinėjimą, taip galite tik dar giliau panirti į nemalonią būseną. Stenkitės daugiau bendrauti su atsipalaidavusiais, šviesiais žmonėmis, daugiau judėkite, sportuokite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tai, ką šią dieną pradėsite, būtina stengtis pabaigti, kitaip pabaigos gali netekti išvysti dar labai ilgą laiką. Tai, kas laikina gali išties virsti amžinu. Tad šią dieną stenkitės neatidėlioti nieko, o jei matote, jog nepavyks pabaigti, geriau ir nepradėkite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti ypač daug bendrauti su vaikais, tai vargins, tačiau nuovargis bus malonus, jausite ypatingą emocinį pasitenkinimą. Nesunkiai rasite bendrą kalbą, jūsų patarimai, patirtis ir išmintis šią dieną gali būti labai vertingi.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali tekti spręsti problemas, kilusias tolimuose kraštuose, užsienyje. Gali tekti padėti užsienyje į bėdą patekusiems artimiesiems. Gali prireikti yaptingų, specifinių žinių, tad, prireikus, nesibodėkite pasitelkti specialistų pagalbą.