Horoskopas kovo 6 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo šeštoji, antradienis - 66-oji metų diena (antroji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 300 dienų.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 6.56, leidžiasi 18.06. Dienos ilgumas - 11.10.
Šeštąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 15.57, leidžiasi 5.36.
Saulė Žuvų ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien turėtų spręstis kai kurie su veikla, bendradarbiavimu susiję klausimai. Galite pakliūti į gerą draugiją, kuri paskatins norą veikti, rodyti savo talentą. Vis dėlto daugiausia dėmesio derėtų skirti mylimam žmogui, šeimai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Iš artimų žmonių šiandien galite išgirsti įdomių ir naudingų patarimų, turbūt buitinių, kulinarinių. Malonių emocijų gali suteikti romantiškas nuotykis, nedidelis laimėjimas žaidime, loterijoje, išgirstas nuoširdus komplimentas ar pan.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nuo jūsų pačių elgesio, minčių ir įsitikinimų priklauso, ar pildysis jūsų geri norai. Padedant kitiems galite nemažai nuveikti. Puiki diena mokymuisi, komunikacijai, interviu, pervežimams, reklamai, sutarčių pasirašymui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę rimtai apsvarstyti aktualią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo, nuosavybės reikalų problemą. Regis, kitiems darysite įtaką ir žadinsite pasitikėjimą. Tai tik į naudą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali būti, kad atsidursite dėmesio centre. Seksis demonstruoti kompetenciją bei iškalbą, sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti. Jūsų pastangos nebus bergždžios - ir populiarumas ūgtels, ir piniginė gali kiek pasunkėti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Seksis geriau, jei neprisikūrėte nepraktiškų planų bei iliuzijų ir sugebate fantazijas atsieti nuo realybės. Pasižymėsite puikia įžvalga ir intuicija. Raskite laiko pomėgiams, susijusiems su muzika, menu, dvasinėmis praktikomis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Puikus metas kolektyviniam darbui, kūrybai, bendravimui su vaikais. Tikriausiai jums paskambins ir paskirs pasimatymą itin dominantis asmuo. Visa, kas svarbiausia, darykite iš pat ryto, nes popiet nebeturėsite tiek jėgų ir ūpo.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nusimato kontaktai su įtakingais žmonėmis, viršininkais, kolegomis. Oficialus pokalbis tikriausiai suteiks gerų vilčių, veiks paskatinančiai. Turbūt jūsų laukia įdomus visuomeninis renginys, viešas pasirodymas ar pan.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Itin parūps profesinės ateities, autoriteto klausimai, trokšite teisingumo ir revanšo. Tikriausiai pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui. Galite atsidurti situacijoje, kurioje labai pravers užsienio kalbų įgūdžiai, teisinės žinios.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų mintys šiandien daugiausia suksis apie finansinius reikalus ir ateities planus. Galbūt atsiras gerų vilčių, susijusių su uždelstomis finansinėmis problemomis. Yra vilties, kad atsiras galimybių jas iš dalies arba iš esmės išspręsti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien palanku megzti partnerystės ryšius, atnaujinti meilės santykius, aiškintis nesusipratimus. Regis, kitus mokėsite įtikinti savo teisumu, geranoriškumu. Gali būti kompensuotas patirtas nuostolis, jei tuo pasirūpinsite.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali būti, kad užsitarnausite didesnį vadovų ir kolegų palankumą. Bendrauti seksis dar labiau, jei pasitelksite subtilų humorą, komplimentus. Galima tikėtis intriguojamo pokalbio ar laiško. Jeigu ieškote darbo, galite tikėtis pasiūlymo.