Horoskopas kovo 6 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 6-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Norvilas, Norvilė, Norvilta, Norviltas, Novyda, Novydas, Novydė, Raminta, Ramintas, Rozina, Rožė, Viktoras;
rytoj: Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas.

Protingos mintys:
„Aš dar nesutikau katino, kurį jaudintų, ką apie jį kalba pelės“ (J. Bulatovičius).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei ką tik padarėte per ankstyvas išvadas, jautėtės nereikalingi, šiandien patys pamatysite, kad nusiminėte be reikalo - jus atakuos susižavėję asmenys, seksis beveik visa, ko imsitės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nepraleiskite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Nebloga diena komerciniams, tiekimo, nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sandėriams. Šiandien turėtų plūsti į kišenę, o ne iš jos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien neblogai spręsis reikalai, susiję su korespondencija, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų, apsispręsite dėl kelionės arba transporto, ryšių reikalų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Mintys daugiausia suksis apie mažytį asmeninį pasaulėlį: šeimą, namus, pinigus. Būsite nusiteikę padaryti viską, kad tik šeimoje įsivyrautų taika ir ramybė. Jums turėtų pavykti - šeimyninė ir finansinė situacija ims stabilizuotis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galimi kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Galbūt į jus atkreips dėmesį nevietinis ar neeilinis žmogus. Traukte trauks pasinerti į malonumus, pasiduoti pagundoms. Panašu, kad tai nemažai kainuos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pats metas pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų. Nepamirškite, kad svarbus ir išorinis įvaizdis. Kai kurie neatrodę svarbiais ryšiai gali tapti reikšmingi jūsų ateičiai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandieniniai vizitai, pokalbiai gali suteikti neblogų vilčių, o konkretūs susitarimai turės palankią eigą. Iš partnerių, gerbėjų, simpatijų galite sulaukti įdomių ir netikėtų pasiūlymų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neblogas metas ieškoti galimybių plačiau pasireikšti visuomenėje ir versle, planuoti ateitį, ruoštis tolimai kelionei, susitikimams su užsieniečiais. Bent iš dalies jums gali pavykti įgyvendinti finansines ambicijas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar aukštesnės įstaigos. Turėtų puikiai sektis mokslas, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neblogai eisis profesiniai reikalai, verslas. Jūsų ausis gali pasiekti vertinga informacija, puikiai pasitarnaus reklama. Nepraleiskite šansų sublizgėti tokiame reikale, kurį gerai išmanote.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tikriausiai šiandien jausitės pagerbti artimųjų ir kolegų. Įdomiai klostysis naujai užsimezgę santykiai. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, judėjimą, pademonstruoti organizacinius sugebėjimus

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų ausis pasiekusi konfidenciali informacija turėtų padėti apsispręsti dėl aktualaus reikalo. Šiandien verta pasikliauti savo įžvalga. Jei vakare teks bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, pasijusite nejaukiai.