Horoskopas kovo 7 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 7-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas;
rytoj: Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė.

Protingos mintys:
"Įstatymas valdo žmones, protas - įstatymą" (T. Fuleris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nors tai palankus metas susikaupimui, rimčiai, tačiau jums greičiausiai šią dieną galios kitos taisyklės. Susikaupti,išsėdėti vienoje vietoje prie dokumentų ar knygų gali būti ypač sunku. Būsite labiau linkę judėti, pokštauti. Svarbu neperžengtiribų ir netrukdyti kitiems.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gali pavykti iš mirties taško išjudinti kai kuriuos svarbius projektus, savo svariais pastebėjimais, tiksliomis įžvalgomis galite pelnyti dar didesnį kolegų, vadovų pasitikėjimą. Ne blogiau seksis ir šeimoje, pavyks užglaistyti kai kuriuos užsitęsusius nesusipratimus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neskubėkite priimti kai kurių sprendimų, kurie jūsų skaičiavimais gali atnešti greitą sėkmę. Gerai apgalvokite visą veiksmų strategiją planuodami ilgalaikę naudą, kuri gali būti kurkas aiškiau apčiuopiama. Palankus metas įvairioms ilgalaikėms investicijoms.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Mėgaukitės gyvenimu, visais jo teikiamais malonumais, kurių šią dieną galite patirti apsčiai. Tai laikas, kuomet galite pailsėti nuo įvairių įsipareigojimų, atsipalaiduoti. Laisvė, pramogos, bendravimas su geriausiais draugais teiks didžiulį pasitenkinimą ir papildys išsekusias energijos atsargas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Visko, ką šiandien esate numatę galite tikrai nespėti atlikti.Tad būtina nustatyti prioritetus, svarbiausius tikslus, kuriuos neatidėliotinai turite pasiekti. Visa kita gali palaukti. Tikracionaliai planuodami laiką ir darbus, gebėsite atlikti svarbiausias užduotis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palankus metas rimtiems sandoriams, sutarčių pasirašymui, dalykiniams susitikimams. Jūsų sėkmę šią dieną gali lemti ir jūsų pačių pastangos, darbings nusiteikimas ir kai kurios palankios aplinkybės. Be to, galite sulaukti rimtos pagalbos iš šalies, iš ten, iš kur visai nesitikėjote.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gali tiesiog nepavykti atsispirti gamtos traukai. Gal turite svarbių reikalų, tačiau kai kurie iš tiesų niekur nepabėgs. Neatstumkite draugų pasiūlymo keliauti į gamtą, vykti į žygį.Tiesiog būtina įkvėpti gryno oro ir "išvėdinti galvą".

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kai kuriuos darbus, projektus gali pavykti baigti anksčiau, nei patys tikėjotės. Atsiras papildomo laiko kitoms veikloms, galėsite daugiau laiko skirti ir artimiesiems.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Palankus metas komandiniam veikimui, bendravimui. Greitai pagausite kitų mintį, patys mokėsite aiškiai ir tiksliai išdėstyti savo supratimą. Komanda, su kuria veiksite išvien, turi puikų šansą pasiekti gerų rezultatų, pranokti kitus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šis metas gali būti kupinas staigmenų. Nuo jūsų reakcijos priklausys, ar kai kurios iš jų netaps nemaloniais siurprizais ar sukrėtimais. Nederėtų perdėtai jautriai reaguoti į kai kurias smulkmenas ir išvengsite nemalonių emocijų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atsainus požiūris į kai kuriuos dalykus bendraujant su žmonėmis gali juos skaudinti. Jei matote, kad nespėsite, negalite ar nenorite, nesužadinkite bereikalingų lūkesčių ir vilčių, nežadėkite susitikimo, į kurį esate nusprendę neatvykti. Net jei turite svarių priežasčių, tiesiog raskite deramą būdą pranešti apie tai iš anksto. Kitų laikas ne mažiau brangus, nei jūsų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Į jūsų gyvenimą gali įsilieti kažkas naujo, laukia gražios, įdomios permainos. Jos galbūt nebus netikėtos, tačiau ilgai lauktos, todėl bus itin malonios. Ypatingą pasitenkinimą teiks ir žinojimas, jog šie pasikeitimai didžiąja dalimi nulemti jūsų pačių atakliomis pastangomis.