Horoskopas kovo 7 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 7-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas;
rytoj:  Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė.

Protingos mintys:
"Įstatymas valdo žmones, protas - įstatymą" (T. Fuleris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Palanku vykti į kelionę, svečiuotis pas draugus, gimines. Būsite linkę gražbyliauti, meistriškai ir subtiliai flirtuoti, bendraudami su priešinga lytimi. Galite būti tikri, kad sudominsite tą, kurį norite sudominti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dabar arba neseniai užmegztas ryšys žada ilgalaikį romaną arba kokią nors reikšmingą permainą. Gali prabilti arba plėtotis jūsų meninis talentas. Labai atpalaiduojančiai veiks meditacijos, muzika, knygų skaitymas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandieniniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Tikriausiai bus progų su įtakingais žmonėmis pasikalbėti apie svarbius jums reikalus ir užsitikrinti jų paramą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena pasižymės svarbiais darbais ir rūpesčiais. Tačiau nusimato populiarumas, solidus įvertinimas. Galbūt už atliktą darbą, suteiktą paslaugą gausite daugiau pinigų nei tikėjotės. Kils noras puoštis, įsigyti naujų drabužių, aksesuarų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tikriausiai turėsite daug susitikimų, nemažai sužinosite ir patirsite. Kažkuris iš jums aktualiausių klausimų gali labai palankiai išsispręsti. Tiktų bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti korespondenciją, rašyti, reklamuotis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tikriausiai mėginsite realizuoti planus, susijusius su pramogomis, kūryba, meile. Seksis gerinti šeimos gyvenimo sąlygas. Be to, galimi įspūdingi pasiūlymai ir patarimai, kaip moderniau ir pigiau kažką įsirengti, pertvarkyti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Palanku organizuoti masinius renginius, viešus pristatymus, parodas, koncertus, užmegzti naujus asmeninius ir dalykinius ryšius. Kažką intriguojamo galite sužinoti apie meilės objektą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jeigu veiksite darniai kartu su kitais, galėsite be kliūčių pasiekti norimų rezultatų. Galbūt sėkmingai organizuosite kokią nors naują veiklą arba nepagailėsite lėšų sveikatos ir grožio profilaktikai bei atstatymui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Diena pasižymės emocijų bei jausmų protrūkiais. Tikriausiai išsiaiškinsite santykius, kurie jau kėlė nerimą. Tai padės jums pasijusti geriau ir dvasiškai, ir fiziškai. Galite gauti pasiūlymą, kuris pagerins jūsų finansinę padėtį.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Diena pasižymės aktyvesniu bendravimu, polinkiu keistis ir daug ką keisti. Opiu gali tapti skolų, mokesčių klausimas. Kita vertus, gali įsižiebti viltis, kad kažkas netrukus jums pasiūlys gerą išeitį, lengvatą ar neblogai apmokamą darbą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Dienos įvykiai turėtų įnešti gaivumo į jūsų kasdienybę. Be abejonės, galite imtis didelių darbų ir šį kartą išties verta pasistengti - gali atsiverti šaunios perspektyvos. Galbūt prie to prisidės užsieniečiai, nauji įtakingi pažįstami ar pan.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būsite nusiteikę siekti savirealizacijos, plėsti akiratį. Tikėtina, kad pavyks pasipelnyti arba gausite atlyginimą, atostoginius. Kažkiek pinigų galite paskirti ne savo reikmėms. Galbūt ką nors paremsite, sušelpsite.