- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas kovo 8 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 8-oji - Tarptautinė moters diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė.
rytoj: Dominyka, Dominykas, Klausgailas, Klausgailė, Klausilas, Klausilė, Klausutė, Klausutis, Klausvyda, Klausvydas, Pranciška, Žyginta, Žygintas, Žygintė.
poryt: Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas.

Protingos mintys:
"Moteris, kuri per mažai save vertina, numuša visų moterų vertę" (N. Maklang).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną praleiskite kuo ramiau, venkite šurmulio, triukšmingų pasilinksminimų. Dvasines jėgas atgausite gamtoje, prie vandens. Atsargiau vairuokite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Visus reikalus, jei tik įmanoma, atidėkite keletui dienų, jums būtinas poilsis. Pasistenkite neįklimpti į buitinius konfliktus su artimaisiais, būkite supratingi ir tolerantiški artimųjų silpnybėms.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien palepinkite save - išsimiegokite, skaniai pavalgykite. Aplankykite draugus - kažkuriam iš jų reikia paramos ir protingo patarimo. Tik pinigų niekam neskolinkite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūs per daug kritikuojate artimuosius, jei nesusilaikysite, šiandieną dėl to gali kilti nemenkas konfliktas. Pasistenkite būti atlaidesni, iš savęs taip pat nereikalaukite per daug.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Santykiai su antrąją puse šiuo metu ne patys geriausi. Praverstų kelionė dviese ar bent nuoširdus ir atviras pokalbis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien nesunkiai prisiderinsite prie kitų, jūsų norų taip pat bus paisoma. Tiesa, kai kuriais klausimais visgi būtų geriau pasilaikyti savo nuomonę sau, ypač, jei kiltų noras ką pakritikuoti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Sėkmė šiandieną jums šypsos, tereikės pirštelį pajudinti, ir išsipildys jūsų svajonė. Tad nepatingėkite truputuką pasistengti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neskubius darbus atidėkite kitai dienai. Jei jaučiatės sutrikę, nepasidrovėkite paprašyti draugų patarimo ar pagalbos. Su sutuoktiniu ryžkitės atviram pokalbiui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien iškils senos nuoskaudos, pasipils priekaištai. Bent jūs valdykitės, antraip pykčiams šeimoje nebus galo. Šiandien jūsų pagalbininkai - tolerancija, kompromisai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Visą dieną jusite laiko trūkumą. Pavargsite, tačiau darbai virte virs... Po intensyvios dienos palepinkite save užtarnautu poilsiu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nebijokite elgtis spontaniškai - neapsigausite ir nesigailėsite dėl priimto sprendimo. Greičiausiai norėsis išlaidauti - susivaldykite, jūsų finansinė padėtis šiuo metu ne per geriausia.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tiek dirbdamas darbus, tiek ieškodamas pramogų šiandien stenkitės remtis tikrai žinomais dalykais, o ne prielaidomis ar spėlionėmis. Pasistenkite nepasiduoti emocijoms ir išlikti racionalus.