Horoskopas lapkričio 1 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 1-oji.

Visų šventųjų diena
Tarptautinė kovos su narkomanija diena
Pasaulinė veganų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas;
rytoj: Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas.

Dienos citata: 
"Ginčų ir polemikos tikslas nėra nugalėti, bet pataisyti" (Ž. Žubertas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai, ką nuveiksite šiandien, duos apčiuopiamą naudą. Stenkitės nesėdėti namuose, bendraukite, galbūt sutiksite tikrai įdomių žmonių. Nepraleiskite progos nudžiuginti dovana jums brangų asmenį būkite tikri, kad jūsų dėmesys bus tinkamai įvertintas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus - būtinai užbaigti. Diena palanki dvasinėms praktikoms, tačiau pavojinga pradedantiesiems, neįgudusiesiems.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Atrodo, kad esate pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę, įgiję. Šiandien kaip tik reikėtų pasidžiaugti tuo, ką dabar turite,. Ši diena gera skolintis, ieškoti alternatyvių uždarbių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena bus sėkminga, mat vykstančius procesus sugebėsite pakreipkti savo naudai. Galite netgi rizikuoti. Būtinai raskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu. Gera proga vaikams įteikti dovaną.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nors suvoksite, kad viskas gerai, tačiau jausitės prislėgti. Galite dėl visko išgyventi, nervintis ir dėl pinigų, dėl santykių su mylimu žmogumi, dėl vaikų elgesio. Tik nesiimkite jokių priemonių padėčiai pataisyti, tuomet tikrai ją sugadinsite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Metas nebus palankus, jausitės prislėgtas, nelaimingas, pamirštas. Šiandien nereikėtų spręsti problemų, susijusių su pinigais ar nesklandžiais meilės santykiais. Iš jūsų gali pareikalauti grąžinti seną skolą, atlikti nebaigtą, užvilkintą darbą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neskubėkite spręsti bei veikti, dažniau nusileiskite, taip pat nepersidirbkite. Kita vertus, tai, ką šiandien atliksite darbe, taps geru pagrindu naujiems karjeros laimėjimams. Daugiau užsiimkite namais, šeima.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio darbo. Laukia tiek fizinis, tiek emocinis pakilimas. Vienintelis jums gresiantis pavojus - neįžvelgti visumos ir paskęsti smulkmenose.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Asmeniniai santykiai po truputį ims stabilizuosis, bet džiaugtis turbūt dar ankstoka. Jei pernelyg daug galvosite apie karjeros reikalus ar verslo rūpesčius, vakare sutuoktinis gali pasijusti nereikalingas ir atstumtas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Palanki diena - viskas klostysis sklandžiai. Negaiškite laiko veltui šios dienos susitikimai ar pokalbiai atvers naujų perspektyvų, bus svarbūs jūsų įtakai, galiai įtvirtinti (nesvarbu, veikloje ar asmeniniame gyvenime).

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite turėti rūpesčių dėl sveikatos - gresia peršalimas, chroniško uždegimo paūmėjimas ar buitinė trauma. Nelabai tinkama diena leisti pinigus ar planuoti būsimas išlaidas - vargu ar planai bus realizuoti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nekelkite sau didelių tikslų, mat paprasti kasdieniai darbai pareikalaus energijos ir susikaupimo. Tramdykite emocijas, ypač neigiamas - piktindamasis ir protestuodamas labiausiai pakenksite pats sau.