Horoskopas lapkričio 11 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 11-oji.
Šv. Martynas, paskutinė rudens šventė

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anastazija (Nastė), Dagnė, Martinjonas, Martyna, Martynas, Martys, Menas, Milvydė, Vyginta, Vygintas, Vygintė, Vygirda, Vygirdas, Vygirdė;
rytoj: Alvė, Alvilas, Alvilė, Ašmantas, Irvaidas, Irvaidė, Irvainas, Irvainė, Irvyda, Irvydas, Kristinas, Renata, Teodoras.

Protingos mintys
"Blogas žmogus labiau kenkia negu piktas žvėris" (Aristotelis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien tvirtai laikykitės savo pozicijų, o laimėjimų neleiskite prisiimti kitiems. Rytoj gali būti neįmanoma pasiekti jokių kompromisų, galimi nemalonumai, susiję su finansais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nebandykite užmaskuoti savo kaltės, taip tik pakenksite sau dar labiau. Jei sergate ar turite problemų su sveikata, nesavivaliaukite ir nesigydykite pats..

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei turite ambicingų planų - nesikuklinkite, jūsų ambicijos gali būti visai pagrįstos. Tačiau labai svarbu pasirinkti deramą starto laiką joms įgyvendinti. Ši diena nebūtų pats geriausias atspirties taškas, tačiau tai puikus metas analizei, apmąstymams ir dar geresniam pasiruošimui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Laikas išreikšti savo nuomonę kolegoms bei vadovui - nebijokite, kadangi esate teisus. Tiesa, namuose principingumas bei reiklumas gali jus supriešinti su artimaisiais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gera diena, jei turite ūpo susipažinti su naujais žmonėmis. Lengva bus užmegzti pokalbį su nepažįstamais, kurie gali būti naudingi jūsų ateičiai. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena palanki santykių užmezgimui - viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Palanki subtiliems žmonėms, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Gerai šią dieną veiks vandens procedūros.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tai optimizmo, veržimosi "aukštyn, tolyn" metas. Puikus laikas eiti į bažnyčią: išpažinties, krikštynų ir pan. Kitiems tai tikrojo pašaukimo paieškos metas. Ieškokite! Puikūs bus kontaktai su kitomis kultūromis, užsieniu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Stigs jėgų, tad imkitės tik būtiniausių darbų ir neatsisakykite talkininkų. Ne laikas priimti svarbius sprendimus. Antrą dienos pusę labiau pasaugokite daiktus. Svarbesnius reikalus geriau atidėti rytdienai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nors sėkmės pakaks, tačiau gali stigti tolerancijos (ypač antrą dienos pusę). Vis dėlto būsite išmintingi, kad galėtumėte spręsti painius klausimus. Vakaras tinkamas aplankyti gerus draugus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gera diena ryžtingai, radikaliai spręsti susikaupusias problemas. Jei knieti pasiaiškinti nesklandumus su svarbiu asmeniu, derėtų tai padaryti ryte. Galimi nemalonumai, priverstinės išlaidos, baudos. Venkite pažeidinėti įstatymus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Metas ramus, rekomenduotina nepersidirbti. Įsiklausykite į artimųjų valią, jei privalote priimti svarbų sprendimą. Galite sulaukti pagalbos iš įtakingo asmens, bent jau gera proga kreiptis su prašymu, ieškoti finansinės paramos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nenustebkite, jei šiandien sulauksite priminimo apie seniai duotą pažadą. Verčiau jau įvykdykite, ką pažadėjęs, nors dabar tai jums ir neatrodo protingas žingsnis. Aplinkybės galiausiai gali susiklostyti labai palankiu būdu, bet būkite itin atsargus - jūsų laimė šiandien labai baikšti.