Horoskopas lapkričio 13 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Lakričio 13-oji:
Pasaulinė gerumo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Arkadas, Arkadijus, Didakas, Eirimė, Jaurimtas, Jaurimtė, Jautra, Jautrė, Narvydas, Norvyda, Norvydas, Norvydė;
rytoj: Adeodadas, Emilas, Emilė, Emilija, Emilijona, Emilijonas, Emilis, Judita, Rama, Ramantas, Ramantė, Ramvydas, Ramvydė, Ramė, Ramys, Ramotas, Saulenė.

Protingos mintys:
"Vieni žmonės gimsta akli akimis, kiti akli širdimi" (Senovės indų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Sėkminga diena, mat šiandien visa, prie ko tik prisiliesite, stosis į savo vietas. Tad į jus gali kreiptis žmonės su įvairiausiais prašymais - palaikyti morališkai, paskolinti pinigų ir t.t.

Jautis (04.21 – 05.21)

Mažiau galvokite apie rytojų ir apskritai apie ateitį. Džiaukitės šia diena ir išnaudokite ją kiek tik įmanoma. Radikalūs sprendimai kol kas neduos laukiamo efekto. Situacija gali pasirodyti pernelyg subtili, kad būtų galima kirsti iš peties.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nors jums ši diena sėkminga, tačiau skubėti vis vien nepatartina. Būsite išradingesni, kūrybingesni bei patrauklesni, o tai padės sėkmingai išspręsti ankstesnes problemas. Tai meilės metas galimas netikėtas naujas jausmas, o gal susitikimas su senu gerbėju.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei esate atidėjęs tam tikrus reikalus, pats metas juos užbaigti. Dėmesio prašys šeimos nariai, įkyrokai į draugiją piršis nemalonūs pažįstami. Sugalvokite kokį nors nekaltą pasiteisinimą, kuris jus apsaugotų nuo bendravimo. Taip pailsinsite savo nervus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jūsų darbinga nuotaika ir gera savijauta leis susidoroti su visomis kliūtimis. Jei teks lankytis valdiškose įstaigose, apsišarvuokite kantrybe, mat jos tikrai prireiks. Nebijokite užsimoti ir padaryti daugiau, nei paprastai. Šiandien jums turėtų pavykti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Svarbu nepasiduoti žvėriškiems instinktams, agresyvumui, grubumui ir panašiems dalykams. Kita vertus, jeigu neskubėsite, jeigu nepulsite aiškintis arba provokuoti kažkokių kritinių situacijų, diena gali būti visai ir rami.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarbu atsisakyti nereikalingų dalykų. Nesivelkite į intrigas dėl pinigų, karjeros. Nereikėtų aiškintis šeimos išlaidų, planuoti būsimo biudžeto, nepalanku pirkti vertingų daiktų - dėl to galima sugadinti santykius su sutuoktiniu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tarnyboje turite būti itin atidus ir dėmesingas. Nepasikliaukite kolegų pareigingumu - už galutinį bendro darbo rezultatą atsakyti veikiausiai teks jums. Jei turite draugų ar giminaičių užsienyje, susisiekite su jais šiandien.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Turėsite rūpesčių, susijusių su nekilnojamu turtu, finansais. Galimos staigios permainos, kurios privers permąstyti jums svarbius dalykus. Greičiausiai nestigs energijos, tačiau sėkmės gali pritrūkti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dienos planus gali sujaukti naujiena, kuri bus labai nemaloni. Stenkitės apie tai niekam nepasakoti, galbūt pavyks viską užglaistyti ar išspręsti. Paslaptį atskleiskite tik tiems, kurie jums linki gero ir gali padėti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Metas bus nelengvas, mat gali tekti prisiimti atsakomybę už tai, ko nepadarėte. Aplinkiniams atrodys, kad viską darote blogai arba per mažai. Netinkamas laikas aiškintis tiek šeimyninius, tiek dalykinius santykius - įvarysite save į kampą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nevarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Beje, šiandien pakaks norinčiųjų jums padėti. Tai meilės diena taikykitės su tais, kuriuos mylite, pasistenkite jiems skirti kuo daugiau dėmesio, šilumos.