Horoskopas lapkričio 14 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 14-oji:
Pasaulinė diabeto diena
Karaliaus Mindaugo žūties diena
Pasaulinė kokybės diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adeodadas, Emilas, Emilė, Emilija, Emilijona, Emilijonas, Emilis, Judita, Rama, Ramantas, Ramantė, Ramvydas, Ramvydė, Ramė, Ramys, Ramotas, Saulenė;
rytoj: Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė.

Protingos mintys: "Siela - lyg vanduo: iš dangaus ateina, į dangų ir sugrįžta" (J. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien greičiausiai jausitės ramiai, nenorėsite niekam įrodyti savo ambicijų ar konkuruoti ne vietoje. Tai diena, kai galite leistis į fantazijų, svajonių pasaulį, imtis muzikuoti ar piešti. Jei tike sate talentingas, nedvejodamas meskite į šalį kitus nuobodžius darbus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien gali tekti susipažinti su labai įdomiais žmonėmis, kurie atvers jums tiesiog užburiančias perspektyvas. Būkite atsargus, nes galite tapti paprasčiausių sukčių auka. Nesinešiokite su savimi didelės pinigų sumos, nes bus pagundų netinkamai juos išleisti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tai metas, kuomet pasitaikys neblogų galimybių karjeros srityje bei socialiniame gyvenime. Tik nepamirškite, ko norite, stenkitės neišklysti iš kelio, mat tik tuomet pasieksite rezultatų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiuo metu jums labiausiai rūpės verslas ar profesiniai dalykai. Būsite ypač organizuotas ir praktiškas, ryžtingai sieksite tikslo. Taip pat labai norėsite, kad viskas jūsų gyvenime turėtų tam tikrą vietą, o viskas, kas kliudys - jus erzins.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Praeitis ir ateitis susipins, o barjerai, esantys tarp jūsų ir kitų asmenų išnyks. Tai žymi metą, kai jums apims emocinis ir dvasinis įkvėpimas. Gyvenimas įgis kitokių spalvų, būsite žymiai jautresnis, todėl vadovaukitės kasdienybėje savo vidiniu balsu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien jausite nuolatinį laiko stygių. Žinoma, tai labai vargina, bet darbas branginant kiekvieną minutę leidžia maksimaliai produktyviai išnaudoti turimus resursus. Svarbu per skubėjimą neprivelti klaidų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jus privalote išmokti atleisti. Ir nebūtinai kitiems, o greičiau sau, mat pastaruoju metu graužiate save už klaidas, norite būti beveik tobulas, o tai, deja, neįmanoma. Kažkada patirti traumuojantys išgyvenimai įtakoja jūsų elgesį, tačiau neleiskite praeičiai užgožti dabarties.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Norėdami gauti geriausią rezultatą vykdydami kokią nors veiklą, namie skirkite laiko ir pasimokykite tobulinti koncentraciją. Gali būti šiek tiek sudėtinga derinti darbą ir šeimyninį gyvenimą, tačiau jūs galite tai padaryti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Seniai atidėliojote kažkokio klausimo sprendimą, bet, panašu, kad pagaliau esate priverstas jo imtis. Pats greičiausias ir paprasčiausias būdas - pasakyti "ne", tačiau toks sprendimas ne visuomet geriausias.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Puiki diena. Dirbkite maksimaliai sparčiai, kad tik greičiau baigtumėte darbus. Visą savo laisvą laiką šiandien turėtumėte skirti mylimam žmogui, kuris jau seniai pasigenda buvimo drauge.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien labiau seksis tiems, kurių fantazija nežino ribų... Bet kurį įvykį galima įvairiai interpretuoti - tad kas jums trukdo pažvelgti taip, kaip jums patogiau?

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūs būsite kaip niekad energingas, negalėsite skųstis ir veiklos trūkumu. Laikas tinkamas priimti naujus iššūkius bei užsiimti tuo, kuo anksčiau nedrįsote. Išnaudokite savo gerą savijautą ir padidėjusį gyvybingumą.