Reklama

Horoskopas lapkričio 14 d. (pirmadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Įsiklausykite į tai, ką sako žmonės, nors gali būti sudėtinga nekritikuoti, laikyti liežuvį už dantų. Padrąsinkite žmones, kurie supa jus, žiūrėti į viską pozityviau, pats taip pat šio patarimo nepamirškite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pasitelkite savo žavesį, kadangi gali tekti įtikinėti darbuotojus, kolegas ar draugus vienu ar kitu savo sprendimu, jo reikalingumu. Šiandien galite susipažinti su nauju partneriu ar draugu. Taip pat nuotaiką gali gadinti sveikatos problemos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nepulkite į darbus, stenkitės mažiau bendrauti, nes jausitės nekaip. Vėliau vykite nuo savęs ne tik piktas mintis, bet ir įtartinus žmones, kurie gali paskatinti veikti negerai ar netinkamai pagal jūsų įsitikinimus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Dėmesį kreipkite į jau užsibrėžtus tikslus, nesimėtykite, o visus kitus darbus atliksite po to, kai padarysite svarbiausius. Atidžiai apgalvokite savo klaidas, mat galite užlipti ant to paties grėblio. Tuos darbus, kurie yra itin svarbūs - atlikite pirmiausia, nes šiuo metu gali iš jūsų pareikalauti ataskaitos, tad nebebus kur trauktis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Dėmesį kreipkite į jau užsibrėžtus tikslus, nesimėtykite, o visus kitus darbus atliksite po to, kai padarysite svarbiausius. Atidžiai apgalvokite savo klaidas, mat galite užlipti ant to paties grėblio. Tuos darbus, kurie yra itin svarbūs - atlikite pirmiausia, nes šiuo metu gali iš jūsų pareikalauti ataskaitos, tad nebebus kur trauktis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite ypatingai geros nuotaikos, kadangi pasisekė išspręsti keletą svarbių problemų, ilgai nedavusių ramybės. Ne visi taip sugebėtų susidoroti su bėdomis, kaip jūs. Laikas suvokti, kad esate gerokai stipresni, nei manėte anksčiau.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nepaisant įtarimų ir rūpesčių, puikiai laiką leisite su asmeniu, kuris neseniai tapo jūsų pažįstamu. Jei būsite atsargus ir kantrus, užmegsite nuostabų ir ilgai trunkantį ryšį. Darbe gali truputį nesisekti, kadangi nesistengsite atlikti visko taip gerai, kaip turėtumėte, todėl sukelsite vadovų nepasitenkinimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jūsų laukia įvykių lavina - ne tik daugybė susitikimų, neplanuotų reikalų, keistų pažinčių, bet ir įtemptų santykių aiškinimosi, aiškinimosi prieš kolegas - tad tinkamai tam pasiruoškite. Pasistenkite išlikti ramūs.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nepriiminėkite skubotų sprendimų, elkitės daugiau kaip tyrėjai, kuriems įdomi situacija, jos atsiradimo priežastys ir eiga. Darbe galite susidurti su įtempta situacija. Iš vienos pusės reikėtų bijoti apgaulės ir melo, iš kitos pusės galite įsivelti į konfliktą su kolegomis arba valdžia.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atėjo laikas veikti aktyviai, iš jūsų bus pareikalauta aiškaus veiksmų plano ir iniciatyvos. Būkite aukščiausioje pozicijoje, daugiau apsitikėkite savo jėgomis. Jeigu būsite gerai nusiteikę - viskas klostysis kuo puikiausiai ir atliksite daugiau darbų nei būsite numatę.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite lankstus, kadangi planai galite keistis daugybę kartų ir taip vesti jus iš pusiausvyros. Jei kas nors siūlys finansiškai rizikuoti, pagalvokite, ar tai jums naudinga.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Viskas gali kristi iš rankų, tad pasistenkite imtis vieno darbo vienu metu. Bent vakare pasistenkite gerai pailsėti - jokių planavimų, jokių neigiamų nuotaikų, leiskite sau pašėlti ir atsipalaiduoti.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');