Horoskopas lapkričio 15 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 15-oji.
Aušros vartų Marija, gailestingumo motina

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė;
rytoj: Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas.

Protingos mintys
"Visų daiktų pradžia yra maža" (Ciceronas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ramiai prisėskite ir apžvelkite savo ateities planus. Juose turėtų matytis teigiamų pokyčių. Galbūt pokyčiai bus susiję su jūsų naujais verslo planais, gal pagerės santykiai su jums artimu žmogumi, o gal jūs paprasčiausiai aiškiau suvoksite savo mintis?

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien galite susibarti su artimu žmogumi arba patirti nesėkmę vykdant kokį nors projektą, tačiau jei jūs pasinaudosite savo kūrybingumu, galėsite atitaisyti visas savo klaidas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nieko nėra neįmanomo! Šiuo metu galite judėti savo svajonių kryptimi - jos išsipildys, jei tikrai norėsite. Elkitės taip, kaip sako širdis ir nepriimkite atsakymo "ne".

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei nuolatinės streso kupinos situacijos išsunkė paskutinį jūsų energijos lašą, derėtų iš naujo pakrauti savo baterijas. Darbe stenkitės išlikti nuoseklus. Reikalai, susiję su pinigais nebus ypač geri.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jau kurį laiką norėjote išsakyti brangiam žmogui viską, ką apie jį galvojate, bet vis laukėte tinkamos progos, tai žinokite, jog jos sulaukėte. Atviras ir nuoširdus pokalbis padės susigaudyti savo jausmuose, taip pat leis pajudėti į priekį santykiuose.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei jau kurį laiką norėjote imtis kokios nors naujos veiklos, naujo hobio ar tik susitikti su labai seniai matytu giminaičiu, metas tam bus itin palankus. Imkitės kažko, kas atves jus prie milžiniškų permainų, bet prieš tai apmąstykite, ar esate tam pasiruošęs.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Prieš palikdami mylimą asmenį dėl kito, stabtelkite ir iš naujo įvertinkite savo veiksmus. Galbūt norite pabėgti nuo tikrosios meilės? Jei turite nesutarimų, atminkite, kad jų yra visuose namuose, tad nuo jų nepabėgsite atsidūrę kito glėbyje.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neskubinkite šeimos nario apsispręsti, nes tik sukelsite jo paniką. Būkite kantrus ir duokite laiko. Santykiuose su priešingos lyties asmeniu neskubėkite ir nepriimkite jokių kardinalių sprendimų, geriau pasitarkite su kuo nors.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Savo energijos perteklių išliekite kūrybiškai, nesvarbu, ar tai būtų rašymas, muzika ar dailė. Tai leis jums pajusti harmoniją viduje. Darbe kurkite stipresnius santykius, kurie padėtų jums kylant karjeros laiptais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Darbe nešvaistykite laiko veltui. Nuo jūsų priklausys, kuria linkme judės kolektyvas. Nesistenkite valdyti savo mylimo žmogaus, kadangi jis gali tiesiog nuo jūsų pabėgti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei savo nepasitenkinimą šiandien išreikšite burbėjimu, namuose prasidės šeimyninė drama. Stenkitės išlikti diplomatišku, tuomet visiems aplinkui bus maloniau. Darbe nesivelkite į apkalbas, elkitės kaip profesionalas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gyvenimas gali pasikeisti akimirksniu. Jei jūs dėl kokių nors priežasčių nuspręsite nebendrauti su tam tikrais žmonėmis, galbūt taip ir turi būti, tad nepergyvenkite - naujų draugų atsiras netrukus.