Horoskopas lapkričio 16 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 16-oji.

Tarptautinė tolerancijos diena
Lietuvos pašto diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas;
rytoj: Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija.

Protingos mintys:
"Žmonės bėgtų vienas nuo kito, jei nuolat matytų vienas kitą visiškai tokius, kokie jie yra" (I. Kantas

Avinas (03.21 – 04.20)

Susitelkite ir būkite kantrūs - šiandien to ypač prireiks įvairiose situacijose namuose su vaikais, partneriu ar giminėmis. Tai iliuzijų metas, tad atidžiau vertinkite gaunamus neva naudingus pasiūlymus ar naujo gerbėjo (-os) meilės prisipažinimus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Painokas metas: jums stigs objektyvumo, atsakingumo, bet ir aplinkiniai gali nesąžiningai su jumis pasielgti. Svarbių reikalų netvarkykite gresia apgaulės, išdavystės. Ir vis dėlto vakaras praeis gerai, ypač jei jį praleisite su brangiu širdžiai žmogumi.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien nesugebėsite ramiai išbūti nei minutės - lėksite visur tarsi akis išdegęs. Verčiau sulėtinkite tempą, skubos darbas neatneš nei garbės, nei naudos. Jus vertins pagal rezultatus, o ne pagal gerus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Laikas bus gan įdomus, mat patirsite tam tikrą prabudimą, suprasite kažką, kas bus labai svarbu. Nebijokite atradimu pasidalinti su artimu žmogumi, atskleiskite šviesiąją savo asmenybės pusę.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ryte jus gali provokuoti arba gundyti elgtis taip, kaip niekad anksčiau nesielgėte. Į avantiūras galite veltis tik suprasdami, jog pasekmių bus, o jos nebūtinai teigiamos. Nors popiet jausitės geriau, neaišku, ar tai iš tiesų geresnis laikas nei įtemptas nervingas rytas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būkite ypač atidus bendraudamas. Jei naudojatės techninėmis ryšio priemonėmis, įsitikinkite, kad jos veikia nepriekaištingai. Jei kalbatės akis į akį, sekite ne tik pašnekovo žodžius, bet ir mimiką, gestus. Jus gali klaidinti tiek sąmoningai, tiek nesąmoningai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien jus gali traukti pasipuikuoti, parodyti savo taurumą, dosnumą. Emocijų daug, tačiau jos mažiau pažeidžiamos. Vyrai bus linkę į riteriškumą, vyraus ugninis vyriškas pradas. Galite išgirsti ir pompastiškų emocijų pasireiškimų, pažadų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien linksmybės nesibaigs, vis dar vyraus noras džiaugtis, ilsėtis. Jei tektų dirbti, atsiras poreikis pajusti savo svarumą, jėgą, įtakingumą. Visgi jei jums maga perdaryti pasaulį, nepradėkite to bent jau šiandien. Dabar bus svarbu vengti kraštutinumų, įsiklausyti į intuiciją, draugų žodžius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Diena palanki tiems, kurie nebijo didelio žmonių susitelkimo, aplinkinių dėmesio, kurie pasipeni juo. Geras metas politikams, aktoriams, menininkams. Nuostabus laikas šventėms, švenčių renginiams, vedyboms: viską lydės aistra, meilė, spindesys.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neverta ką nors keisti, net jeigu jūsų nuotaikos išskirtinai maištingos juk gerai ten, kur mūsų nėra... Būkite atsargūs ir apdairūs dirbdami, vairuodami automobilį, bendraudami su kolegomis ar bičiuliais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Puikus metas madų dizaineriams, formuojantiems išorės įvaizdį, fotografams. Kasdienybės darbams mažai palankus metas: norėsite atsipalaiduoti, džiaugtis, o ne dirbti. Šiandien patartina įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nepasiduokite pirmam impulsui, nepervertinkite savo galimybių. Rytas kiek sėkmingesnis, tačiau po pietų gali apnikti nesėkmės. Kita vertus, pagalvokite, gal jūs per mažai kreipiate dėmesio į artimųjų nuomonę?