Horoskopas lapkričio 18 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Sumažinkite savo lūkesčius šiandien, kadangi ne viskas gali klostytis taip, kaip jūs norite. Jei nieko pernelyg nesitikėsite, nenusivilsite. Tai nėra pesimistiškas požiūris, tai pragmatizmas, kuris jums pravers.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūs esate garsus savo žavesiu, kuriuo į savo pusę palenkdavote ne vieną asmenį. Tačiau šiandien prireiks daugiau nei vien žavios šypsenos ar šmaikštaus žodžio. Parodykite, kad esate ir protingas. Pasidalinkite su kolegomis informacija, kuri jiems bus naudinga.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Teks susidurti su asmeniu, kuris kaip reikiant išbandys jūsų kantrybę. Visgi jūs puikiai susidorosite su šiuo iššūkiu, jei nepriimsite to žmogaus elgesio asmeniškai. Supraskite, kad jis ar ji taip elgiasi su visais, ne tik su jumis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Bendraukite, bendraukite, bendraukite - toks šiandien turėtų būti jūsų pagrindinis užsiėmimas. Jis pravers jūsų karjerai, o taip pat ir romantiškiems santykiams. Jausite didelį poreikį socializuotis, tad taip pat turėsite įvairių galimybių susipažinti su naujais žmonėmis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Turėtumėte priimti visus kvietimus šiandien, laikas tūnoti namuose nepalankus, mat gali įvaryti depresiją. Dieną ir vakarą praleiskite kur nors kitur, tik ne prie televizoriaus ant sofos. Jei reikės prisiversti iškišti nosį iš namų - taip ir padarykite. Tai išeis jums į sveikatą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nepasiduokite įkalbinėjimams, ypač ką nors paskolinti, kuo nors pasidalinti. Jei ką nors nuspręsite dovanoti, pernelyg nesitikėkite padėkos. Itin pavojingi ginčai su sutuoktiniu. Beje, nesiklausykite blogų kalbų apie savo porą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neverta taikytis prie visuomeninės nuomonės, tačiau ir jūs galite nemenkai klysti, tad likite pagarbūs kitų pastaboms, patarimams. Atsargiau su informacija darbe. Galimas technikos gedimas. Pasisaugokite vagių. Tikėtinos traumos per neatidumą, išsiblaškymą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien jausitės ypač energingas, tad norėsis išsilieti. Pasistenkite pasirinkti protingą būdą tai padaryti, nepulkite švaistytis kumščiais, neikite į kazino. Saugiai vairuokite. Geriausiai būtų apsilankyti sporto klube.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien geriau neskubėkite, nesvarbu, kaip jus spaudžia darbe. Siekis kuo greičiau pabaigti kažką ir bėgiojimas iš kampo į kampą be jokio tikslo gali sukelti paniką, o tai atims iš jūsų energiją, kuri labai reikalinga. Sustokite, giliai įkvėpkite ir imkitės visko iš lėto.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galite susidurti su pernelyg jautria artimųjų reakcija dėl jūsų pasakytų žodžių ar veiksmų. Pasistenkite užsiimti prevenciniais veiksmais, kol visa situacija neišaugo į konfliktą. Savaitgalį venkite vartotojiškos visuomenės pinklių - geriau aplenkit prekybos centrus iš tolo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien atsargiai duokite pažadus, o taip pat priesaikas - šią dieną jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina. Jei sulaužytumėte duotą pažadą, skaudžiai tai pajustumėte. Ši diena taip pat turi didelę augimo, plėtros jėgą. Pradėti darbai lengvai vystysis bei augs.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Geras metas pradėti tuos darbus, kuriuos galite greitai užbaigti. Palankus metas, jei dirbate jėgos struktūrose. Neblogai seksis vadovaujantiems, politikams, dirbantiems aktyvų fizinį darbą, sportininkams. Antra vertus, padidėja traumų, ypač galvos, stuburo, rankų, kojų galimybė. Didesnė plėšimų ir užpuolimų tikimybė.