Horoskopas lapkričio 19 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 19-oji.
Tarptautinė tualetų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audra, Audrė, Audrius, Audrys, Audronė, Audronis, Audronius, Audrūnas, Dainotas, Juntautas, Juntautė, Matilda, Rimgaudė;
rytoj: Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė.

Protingos mintys
"Varlei, tupinčiai šulinio dugne, dangus neatrodo didelis" (Kinų patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gera diena trumpoms dalykinėms ar poilsinėms kelionėms, deryboms, pasitarimams. Tik patartina atsargiai vairuoti automobilį - galite pakliūti į nedidelį, tačiau nemalonų autoįvykį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nedelskite ir atlikite tai, ką esate numatęs šiandien. Darbus bus svarbu pabaigti, kad galėtumėte pabūti su vaikais ar artimu žmogumi. Vertėtų vengti didesnės draugijos, kita vertus, vargu ar liksite visiškai vienas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Imkitės žygių naujo darbo paieškoms, mat diena tam ypač palanki. Šeimoje vyraus taika ir ramybė, tačiau jums norėsis kaip tik siausti ir ieškoti nuotykių. Lengvas negalavimas vakarop gali kiek sugadinti nuotaiką, tačiau neturėtumėte sunkiai įsisirgti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio darbo. Sėkmė jus įkvėps, jausitės puikiai, o gera nuotaika užkrėsite ir kitus. Vienintelis jums gresiantis pavojus, pernelyg įsigilinti į smulkmenas ir nematyti visumos.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Palankus metas gręžtis atgal ir tikrinti klaidas, netikslumus dokumentuose, informacijoje, idėjose, santykiuose. Tai kliudys laiku, efektyviai tvarkyti dokumentus, sutartis, greitai judėti į priekį reikaluose, susijusiuose su informacija.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms. Pabendraukite su savo dvasiniu mokytoju, pasimelskite. Gera diena psichologams, menininkams, humanitarinių mokslų atstovams. Be to, apsižvalgykite namuose: gal ko trūksta, kad juose gyventų meilė, būtų jauku ir saugu?

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Senokai jus jaudinusio asmeninio ar tarnybinio klausimo sprendimas pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą darbe ar namuose.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Didelę dienos dalį tikriausiai teks tvarkyti kitų žmonių reikalus ar spręsti problemas. Aplinkybės susiklostys taip, kad vargiai galėsite atsisakyti. Kita vertus, nuo rūpesčių gausos galite pervargti, imti elgtis neracionaliai ir neproduktyviai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kalbėkite apie savo idėjas su visais, kuriems jos gali būti įdomios. Netylėkite, kitaip daug prarasite. Galbūt jos šiek tiek ir pasikeis, tačiau bus įgyvendintos, o juk tai ir yra svarbiausia.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atrodo, kad būsite priversti pamiršti apie savo poreikius, mat kažkas paprašys jūsų pagalbos, ir jūs visą dieną sąžiningai spręsite svetimas problemas. Gal nors vakarą galėsite skirti sau?

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei tik norėsite, pasieksite viską, apie ką svajojate, tad šiandien turite žengti pirmą žingsnį. Tiems, kurie jumis netikėjo, pažiūrėkite į akis ir pasijuokite, jie bus iš tiesų apstulbinti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nebijokite elgtis drąsiai, nustebinsite ir save, ir kitus. Galite laužyti nusistovėjusias taisykles, šiandien už tai nebus baudžiama. Jei tik prisiminsite, kad turite mylimą žmogų, šis vakaras bus labai romantiškas.