- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas lapkričio 20 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio dvidešimtoji, ketvirtadienis - 324-oji metų diena (ketvirtoji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 41 diena.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 7.59, leidžiasi 16.10. Dienos ilgumas - 8.11.
Septintąją delčios dieną Mėnulis teka 5.11, leidžiasi 15.22.
Saulė Skorpiono ženkle.

***************
Protingos mintys:
"Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi" (Seneka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turį savo rankose. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Kantriai dirbkite įprastus darbus ir stenkitės išlikti ramūs. Būkite atidesni mylimam žmogui, vaikams.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dalykinis susitikimas, pokalbis jus gali labai suintriguoti, bet vėliau kažkiek nuvilti. Santykiai su aplinkiniais bus ne itin harmoningi. Trūks tarpusavio pasitikėjimo. Venkite aiškintis meilės santykius, jeigu nenorite jų sukomplikuoti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien nesiimkite atsakingų darbų. Jei įmanoma, atsiribokite nuo to, ko vis tiek negalite pakeisti, bet neignoruokite aktualios informacijos. Gali paaiškėti, kad jūsų fantazijos ne visiškai atitinka tikrovę. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Atrodysite entuziastingi ir kūrybingi. Tačiau vargu ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių bei kitų žmonių. Lengva įsivelti į nesusipratimus, netinkamai išleisti pinigus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tikriausiai labai norėsis negalvoti apie darbo reikalus, politiką, ir tiesiog užsidaryti nuo visko savo asmeniniame pasaulėlyje. Galbūt vidinę sumaištį kels meilės reikalai ar slapto nuotykio pasekmės.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien pavargsite nuo informacijos pertekliaus ir daugybės kontaktų, telefono skambučių. Daug dėmesio reikalaus pažįstami žmonės, giminaičiai. Tai, ką jie siūlys, vargu ar pasiteisins. Kita vertus, į naudą gali išeiti racionalus pastabumas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena bus nebloga, jeigu susilaikysite nuo išlaidavimo manijos. Galite patirti netikėtumą iš asmens, kuriuo ypatingai domitės. Regis, jus guos ir šildys gerbėjų dėmesys bei komplimentai. Visgi gali būti, kad tai jums kainuos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būsite smalsūs, nuovokūs, tad jei bus norinčių jumis manipuliuoti, pasinaudoti, veikiausiai iš karto tai suprasite. Tačiau jeigu norite padovanoti dovaną mylimam žmogui, vaikui, tai vargu ar sugebėsite įtikti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jums reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo profesinę kvalifikaciją. Labiau įsigilinkite į tai, ką ketinate kitiems pranešti - ar tai iš tiesų būtina ir prasminga. Venkite intrigų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla. Turbūt pasijusite pastebėti, pagerbti, bet neverta tikėtis didelės naudos ir stabilumo. Nepasiduokite abejotinoms pagundoms, nes dėl jų galite patirti nuostolių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nors atrodys, kad sėkmė pradeda šypsotis, staiga galite patirti nepelnytų nuoskaudų. Galbūt suduš kai kurios jūsų puoselėtos viltys, negausite planuotų pajamų ar trokštamo dėmesio.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų mintys skrajos toliuose, meilės iliuzijose. Galbūt gaudysite įkvėpimą ir kursite, programuosite. Aklas pasimatymas su nepažįstamu asmeniu tikriausiai nepateisins lūkesčių. Venkite tarpininkauti, daug žadėti.