Horoskopas lapkričio 20 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 20-oji.
Afrikos industrializacijos diena
Tarptautinė geografinių informacinių sistemų diena
Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė;
rytoj: Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija.

Protingos mintys:
"Silpni protai nuolankiai pasiduoda nelaimėms, o didūs pakyla virš jų" (V. Irvingas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nebūkite pernelyg emocionalus su jus supančiais žmonėmis, mat jus gali palaikyti ne visai stabiliu. Į jus dėmesį gali atkreipti svarbūs asmenys, tačiau kol kas į juos pagalbos nesikreipkite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Palankus metas tvarkyti reikalus valstybinėse institucijose. Būtinai raskite laisvo laiko savo mylimam asmeniui. Jei planuojate vykti į kelionę, pats laikas pasirūpinti bilietais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei elgsitės neatsargiai, užsikrausite tiek darbų, su kuriais nespėsite susidoroti. Vertėtų imtis tik būtiniausios veiklos. Savo energiją taip pat skirkite profesiniams uždaviniams, bet nepamirškite ir namų bei rūpinimosi jais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite susidurti su nenumatytais sunkumais, kuriuos turėtumėte įveikti, jei, žinoma, nenuleisite rankų. Greičiausiai sulauksite paramos. Turėtumėte netrukus tvirtai atsistoti ant kojų, jūsų planams neturėtų kilti kliūčių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Darykite tai, ką galite, tačiau neduokite pernelyg daug pažadų, kitaip gresia išsekimas dėl per didelio krūvio. Gali būti, kad vaikysitės įvairiausių malonumų, o dėl to - susipyksite su artimaisiais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena gali būti psichologiškai sunki. Jei pavyks nenugrimzti į depresiją, sulauksite pastebimo pagerėjimo. Gebėjimas rasti bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis atneš apčiuopiamos naudos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tik nuo jūsų paties priklausys, ar kiti suvoks, koks svarbus yra jums tvarkomas reikalas. Jeigu jūs sistemingai, ištvermingai ir su entuziazmu imsitės veikti, aplinkiniams nebeliks nieko kito, kaip patikėti jumis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ypač seksis varžytis, todėl galite dalyvauti bet kokioje konkurencinėje kovoje. Namuose gali kilti įtampa, mat į jūsų širdį įsiverš abejonės. Metas palankus tobulinti savo išvaizdą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sunkumai užklups namuose, mat pradėsite nesutarti su šeimyna, o vyresni giminačiai gali pradėti reikšti nepagrįstas pretenzijas, reikalavimus. Nesileiskite, kad jūsų pinigus leistų neatsakingai - nesvarbu, kad taip elgiasi artimas asmuo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Imkitės pokyčių, susijusių su netenkinančiomis draugystėmis. Geriau nesivelti į finansines avantiūras, nevertėtų rizikuoti. Dirbami nepasitikėkite kitais, nes galite būti apgauti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Daugiau laiko leiskite su tais, kurie gali jums padėti. Deja, užgims nepasitikėjimas draugu ar drauge, todėl vertėtų įvertinti jūsų santykius, o jei reikia ir pasikalbėti iš širdies. Nesileiskite išnaudojamas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Bet kokie intymūs santykiai ar romanas su kolegomis prives prie apkalbų, kurios neigiamai įtakos jūsų poziciją. Venkite ginčų, konfliktų.