Reklama

Horoskopas lapkričio 22 d. (antradienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiuo metu ypač sustiprės būtinybė dvasiškai apsivalyti, atsinaujinti, išsigryninti, jausite stiprų impulsą dvasiškai tobulėti, mokytis užjausti, aukotis dėl artimo, mokytis besąlyginės meilės, grožio bei nesavanaudiško rūpestingumo. Šis laikas padės surasti vienas kitą tiems, kurie ieško ne tik kūniško, bet ir dvasinio bendrumo ne tik šeimoje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien būsite aktyvus, darbingas, kūrybingas. Tai jūsų įtakos, autoriteto augimo metas, puikus siekti karjeros, pradėti naujus darbus. Palankus laikas svarbioms sutartims, perėjimui į naują darbo vietą, tačiau svarbu, kad apie ją turėtumėte pakankamai informacijos, suvoktumėte, kur einate.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei turite aiškią poziciją svarbiais klausimais, konkrečius tikslus, esate kūrybingas - ši diena bus jums labai gera. Jei nuspręsite dėl ko nors imtis atsakomybės, svarbu, kad nepasitrauktumėte iškilus sunkumams. Šiuo metu labai svarbu teisingai pasirinkti tikslą. Būkite atsargesni keliuose.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiuo metu galite sau leisti užsibrėžti didesnius nei įprastai tikslus - jūsų nuomonė bus girdima, svarbi, lengva bus rasti būdus pritaikyti savo gebėjimus. Tai puikių pasiūlymų profesinėje srityje metas, geriausias kūrybingiems, dvasingiems žmonėms, galvojantiems ne tik apie pelną. Sėkmingas metas vykti į tolimą kelionę ar pradėti darbą užsienyje.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien greičiausiai būsite labai jautrūs, įžeidūs. Pravartu būtų kiek apriboti kontaktus, darbus, daugiau laiko skirti įsiklausymui į situaciją, savęs tobulinimui, dvasinėms reikmėms. Šiuo metu ypač paranku pasitelkti profesionalų ar išmintingų žmonių patarimą tose srityse, kurios jums atrodo painios, nesuprantamos. Neskubėkite veikti ar įsižeisti, stenkitės suprasti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite apimtas kūrybingumo, įkvėpimo, o ne racionalumo. Tai puikus metas, jei ieškote grožio, meilės - skirkite tam dėmesio, grąžinkite šias vertybes į savo gyvenimą ir jos išsiskleis. Romantizmas, dvasingumas, subtilumas šiuo metu svarbūs taip pat, kaip ir patikimumas ar protas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nors jausitės pakiliai, tačiau vis tiek reikės pastangų savo kasdieniams įsipareigojimams atlikti. Būtent šiuo metu teks pasidarbuoti, tačiau kūrybingumas, nauji originalūs sumanymai lengvai jungsis su pareigomis, darbu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien neskubėkite, nesiveržkite, neskubinkite karjeros ar verslo reikalų - nebent spręstųsi šeimos nekilnojamojo turto reikalai. Tai permainų metas. Skirkite daugiau dėmesio sau, šeimai, įsiklausymui į situaciją, giliam jos suvokimui. Šiuo metu galite pagaliau įgyti patikimų draugų, sąjungininkų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jus kankins intensyvios vidinės paieškos, tai gali būti labai naudinga, tik nenuvertinsite jums kylančių klausimų. Neskubinkite savęs greitiems sprendimams - tai laikas, kai svarbu įsiklausyti ir suvokti teisingą kryptį, tikslus, geriausius būdus juos pasiekti. Jei skubėsite, nusialinsite, lengva bus padaryti apmaudžių klaidų, nuvertinti save.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jums diena bus dinamiška, palanki naujų darbų pradžiai. Konfliktai, nesupratimas mažiau nei įprastai trukdys operatyviai veikti. Sėkmė lydės verslo, žiniasklaidos, meno, mokslų, socialinės rūpybos, grožio puoselėjimo sritis. Geras metas pasirašyti sutartis, pradėti ko nors mokytis, vykti į keliones, komandiruotes, pradėti meilės santykius ar tuoktis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jūsų gausios idėjos turės puikią terpę būti įkūnytos - paieškokite ir surasite galimybių tai padaryti įvairiose jums svarbiose srityse. Tai ypač produktyvus, kūrybingas laikas keisti aplinką namuose, tiesiog pradėti naujus darbus. Ypač seksis, jei esate susijęs su menu, dvasingumu, žiniasklaida, informacinėmis technologijomis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Palanku pradėti atsikratyti neigiamų įpročių, jei tokių turite. Metas tinkamas apsivalyti dvasiškai, išsiaiškinti sau tam tikrus dalykus. Taip pat galite apsispręsti dėl ilgai jus kamavusių neišspręstų dalykų.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');