Horoskopas lapkričio 23 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 23-oji.
Lietuvos kariuomenės diena
Šv. Klemensas, Žvejų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adelė, Doviltas, Klemensas, Liubartas;
rytoj: Gerardas, Gedkantas, Largas, Legailas, Legailė, Legaudas, Mantvina, Mantvinas, Mantvinė, Žybantas, Žybartas, Žybartė.

Protingos mintys:
"Maloniausios tos pramogos, kurios rečiausiai pasitaiko" (Demokritas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nekantrumas gali jus išvesti iš proto. Arba leisitės tiesiog išsprogdinamas iš vidaus, arba sugebėsite transformuoti jį į kokią nors naudingesnę energijos rūšį. Rinkitės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tai, kas šiandien jums rodosi erzinančia, o gal ir neįveikiama kliūtimi, iš tiesų gali būti atsiųsta jums siekiant galiausiai palengvinti jūsų dalią. Nebambėkite ant likimo, jūs veikiausiai matote nepakankamai toli.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasaulio pažinimo troškimas gali nuvesti jus pernelyg toli. Kita vertus, būtent tokiomis dienomis padaromi stulbinantys atradimai, apie kuriuos vėliau rašoma vadovėliuose.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Asmeninio gyvenimo problemos nustums į antrą planą visus kitus reikalus, ankstesnius planus veikiausiai teks keisti, atidėti ar apskritai atšaukti. Tikriausiai teks priimti sprendimą, itin svarbų jums ir jūsų artimiesiems.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Patartina užsiimti mažareikšmiais darbeliais, įdomiais tik jums asmeniškai. Rimtai veiklai nebūsite tinkamai nusiteikęs, be to, aplink per daug smalsių akių. Ne visi jūsų planai ar darbo metodai turėtų būti žinomi aplinkiniams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pasistenkite visą dėmesį ir jėgas skirti vienam vieninteliam reikalui. Šiandienai to visai pakaks. Blaškydamasis tarp skubaus ir skubesnio ar tarp įdomaus ir įdomesnio, galiausiai liksite be nieko.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tiesiai - arčiau, aplink - greičiau. Dažniausiai ši liaudies išmintis tinka visiems ir visada, bet šiandien ir jums - ypač. Jei norite bent kažką nuveikti, turite suktis tyliai ir niekam nekliūdamas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Turite kuo remtis planuodamas artimiausią ateitį. Šiandienos darbai bus prasmingi ir reikalingi, jei ne šiandien pat, tai ryt ar poryt - tikrai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Laukia santykių aiškinimasis su artimu draugu, bet pirmiausia galvokite apie savo sveikatą. Jei pajusite, kad širdis šlubuoja, nedvejodamas atidėkite geresniems laikams visus "nervingus" darbus. Iš sutuoktinio galite sulaukti dviprasmiško siurprizo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei planuojate atlikti kokį darbą, gali prireikti derinti veiksmus ir įdėti nemažai pastangų. Nemeluokite - jei jau negalite pasakyti tiesos, verčiau nutylėkite. Daugiau laiko praleiskite su šeima, stiprinkite asmeninius santykius.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galimas blogas naujienas ar kitas negandas pakelti padės artimųjų supratimas ir šiluma. Tinkamas požiūris ir pačias rimčiausias problemas padės paversti ne tokiomis baisiomis ir visai įveikiamomis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Aktyvios veiklos šiandien verčiau atsisakykite. Diena tinkama savo galimybėms ir perspektyvoms įvertinti, toli siekiantiems ateities planams kurti. Gali pasitaikyti proga pademonstruoti žinias ar išmintį ir tuo užsitarnauti aplinkinių pagarbą.