Horoskopas lapkričio 24 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Nustebsite - darbų bus mažiau nei paprastai. Pasidžiaukite laisvesne diena, dirbdami tokiu tempu, kaip iki šiol, rizikuojate tapti darboholiku netikėtai galite sulaukti kvietimo į pasimatymą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučius šiandien taip ir trauks pasipuikuoti - pademonstruoti taurumą, gerumą, nesavanaudiškumą Norėsis būti įvertintam, pripažintam. Daugybė įvairiausių emocijų, kita vertus, dėl žvaigždynų išsidėstymo būsite mažiau pažeidžiami.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Norėsis planuoti ateitį, imtis permainų. Pasistenkite kiek įmanoma vadovautis protu, būtų gerai, kad emocijos jo nenugalėtų, tuomet pasieksite neprastų rezultatų. Apskritai darbinga diena, tik nestigs ginčų ir barnių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pamėginkite nusiimti abejingumo kaukę ir įsileisti į širdį šiltesnius jausmus. Senokai norėjote sutikti mylimąjį ar mylimąją, tad dabar nebijokite parodyti, ką jaučiate. Nepamirškite, kad meilėje svarbu švelnumas bei abiejų pusių iniciatyvumas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien nemėginkite išlieti įtūžio ant niekuo dėto asmens. Sulauksite dvigubai piktesnio atsako. Patartina valdyti neigiamas emocijas, pamėginti jas transformuoti. Jei jūsų ausis pasieks apkalbos, neieškokite iniciatoriaus, kuo greičiau viską pamirškite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gyvenimas šiandien bus ramus kaip sekli upė, verta juo pasimėgauti. Viskas seksis, tikslą pasieksite beveik neįdėdami pastangų. Argi ne puikus metas?

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Darbe daugeliui nusimato paaukštinimas ar atlyginimo pakėlimas. Asmeniniame gyvenime pagaliau pralaušite nepasitikėjimo sieną tarp jūsų ir brangaus žmogaus. Mažiau įtarumo, daugiau laisvės ir pasitikėjimo vienas kitu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jūsų varomoji jėga šiandien bus smalsumas. Knietės išmėginti ką naują, įsitikinti artimo žmogaus jausmų tvirtumu ar sužinoti, ką apie jus mano artimas draugas. Kasdieniams darbams ne itin palankus metas - mintys skrajos kitur, bus sunku susikaupti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Palanki diena nebijantiems didelių žmonių susibūrimų, viešumo, dėmesio. Dar gyvenimo draugo neradusiems patartina nebijoti imtis iniciatyvos, parodyti tikruosius savo jausmus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ar racionaliai išnaudojate savo laiką? Gal daugokai dirbate, per mažai miegote, o paskui sergate? Raskite laiko pamąstyti, ar teisingu gyvenimo keliu einate ir ar nevertėtų ko keisti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Lydėjusi sėkmė greit gali aplenkti arba staiga viskas gali neįtikėtinai gerai baigtis. Taigi būtų geriausia susilaikyti nuo sprendimų priėmimo, leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Artimam draugui gali prireikti jūsų pagalbos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Dieną pradėkite pasitempę, susikaupę, ir pamatysite - sėkmė pati jus susiras. Nedemonstruokite priešiškumo žmonėms - patylėkite, savo nuomonę pasilaikykite sau, juo labiau, kad gali paaiškėti, jog klydote.