Horoskopas lapkričio 25 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 25-oji - Tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena, Šv. Kotryna, Senbernių diena.

Lapkričio 25 dieną minima šv. Kotryna. Ji buvo IV a. kankinė. Laikoma, kad šv. Kotryna yra mokslininkų globėja. XIX a. Žemaitijoje tikėta, kad šv. Kotryna padedanti, jei to prašoma, vyrams gauti gerą žmoną. Teigta, kad nevedusieji šito melsdavę šv. Kotrynos dienos išvakarėse.

Lapkričio 25-oji -Tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena. 1961 metais šią dieną Dominikos Respublikoje valdytojo Rafaelio Truchilijo įsakymu buvo nužudytos trys seserys Mirabl už tai, kad aktyviai kišosi į politiką. Todėl Jungtinių Tautų Organizacija lapkričio 25-ąją paskelbė Tarptautine kovos prieš moterų prievartą diena.

Lapkričio dvidešimt penktoji, trečiadienis - 329-oji metų diena (trečioji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 36 dienos.

***************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.07, leidžiasi 16.04. Dienos ilgumas - 07.57.
Septintąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 16.19, leidžiasi 06.52.
Saulė Šaulio ženkle.

***************
Protingos mintys:
"Protas visuomet šykštesnis už jausmą" (O. de Balzakas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai gali būti gera diena. Turėtų pajudėti pirmyn reikalai, kurie buvo kiek įstrigę. Gali būti pripažinti, įvertinti jūsų ar artimų žmonių kūrybiniai projektai bei darbai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Stengsitės paįvairinti savo gyvenimą naujais atspalviais. Tačiau skubėti nepatartina. Neatsakingai padėtas parašas, pažeista sutarties sąlyga ar techninė instrukcija gali sukelti nemalonias pasekmes.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien būsite lengvai suklaidinami, pasiduodantys svetimai įtakai. Labai domins įvairios paslaptys, menas, dvasinės praktikos. Iš giminaičio, kaimyno galite išgirsti intriguojamų gandų. Tai, kas pasirodys neįtikėtina, gali pasitvirtinti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite gauti neblogą žinią ar pasiūlymą, sudaryti sutartį, aptarti planuojamą kontraktą, projektą, įsigyti ilgalaikio naudojimo prekę. Tikėtini susitikimai su senais draugais, bendraminčiais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Stenkitės išnaudoti geras progas savo kvalifikacijai bei autoritetui kelti, raskite savyje jėgų atlikti ir užbaigti būtinus darbus. Jeigu rimtai ieškosite protingos išeities iš kai kurių savo problemų, sprendimą tikrai rasite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tikėtina, kad šiandien bendrausite su nepažįstamais asmenimis, užsieniečiais arba gausite svarbių žinių iš užsienio, mokslo įstaigos, teismo ar pan. Gerų emocijų suteiks pokalbiai apie keliones.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena gali priversti pagalvoti apie permainas. Galbūt investuosite, imsite kreditą arba turėsite pateikti dokumentus kažkokiam patikrinimui. Solidus pažįstamas gali duoti gerą patarimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Prieštaringa diena, sėkmė bus nepastovi. Gali trūkinėti ryšiai, sutartys. Galbūt jums pritrūks protingų argumentų, bendraujant su kitaip galvojančiais asmenimis. Neverta veltis į ginčus. Regis, viską išspręs nenumatytas faktorius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Dieną pradėsite niūrokai nusiteikę, susikaustę tarsi lauktų sunkus egzaminas. Ryžtas, susikaupimas kaitaliosis su sumišimu. Susiimkite ir jums pavyks, ypač jei numatytų darbų nesutrikdys šeimos bėdos. Nevartokite svaigalų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nerūpestingos nuotaikos kaitaliosis su rūpesčiu dėl artimo žmogaus būsenos ir poreikių. Stresą gali sukelti išgirstos apkalbos, paslaptys, sveikatos testų rezultatai, neįprasta veikla ar aplinka.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite kažkam neįtikti, nusišnekėti. Gal dėl to, kad stengsitės pasirodyti originalūs. Tuo tarpu iš jūsų tikimasi solidumo, racionalumo. Dėl staiga atsiradusių asmeninių interesų galite kiek apleisti darbo reikalus ir sulaukti priekaištų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Aktyvi, bet nerami diena. Jei padarysite klaidą, neapsižiūrėsite, pasekmes jausite ilgai. Darbai ir kiti reikalai seksis sklandžiau, jeigu patys sau netrukdysite, blaškydamiesi nuo vieno užsiėmimo prie kito, nuo vienų pašnekovų prie kitų.