Reklama

Horoskopas lapkričio 3 d. (ketvirtadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien suvoksite, kad keičiasi jūsų ir jums artimo žmogaus santykiai, o dėl to jaučiatės neypač gerai. Derėtų nepamiršti, kad žmogus gal niekuo dėtas, tiesiog jūsų nebetenkina pokyčiai. Jei norite pataisyti reikalus, pabandykite pasikalbėti ir išsiaiškinti, kas vyksta.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nedidelės dramos ir apkalbos gali erzinti, tačiau tuo pat metu ir praskaidrinti nuotaiką. Nesinervinkite dėl kitų žmonių paviršutiniškumo, jei esate smalsus, patyrinėkite, kodėl jie taip elgiasi.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena palanki išsakyti savo tikruosius jausmus tam žmogui, kuriam jie skirti, kol dar ne vėlu. Neaiškūs signalai, kuriuos jūs siųsdavote, galėjo ir suklaidinti tą asmenį. Parodykite, ką jaučiate jums saugiu būdu - elektroniniu laišku, žinute ar pan.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kartais būti įtariu - protinga, kadangi tai leidžia pamatyti problemas prieš joms užgriūvant. Tačiau jei šiandien pasijusite nerimaujantis, derėtų nusiraminti. Greičiausiai tai tik jūsų perkaitusi vaizduotė. Gali būti, kad kažko prisigalvojate, o jūsų įtarimų niekas neišsklaido.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Diena dvejopa - galite kunkuliuoti energija arba atvirkščiai - būti labai ramus ir tylus. Pataupykite energiją, mat jos gali prireikti netikėtu metu. Pasimokykite reikalus tvarkyti lėčiau, atidžiau.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nesvarbu, kad to jus mokė vaikystėje, tačiau dalintis - ne visuomet geras dalykas. Jei dalinsitės savo ištekliais kaip visuomet - geraširdiškai, galite likti prie sudužusios geldos. Neskubėkite atiduoti paskutinių marškinių ar kąsnio - pagalvokite ir apie save.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Sėkmę šiandien lems vyriškumas, drąsa bei ryžtas. Būsite taip pat labiau linkęs į konfliktus, muštynes. Jei esate valdinga asmenybė, tik dar labiau paaštrės polinkis į diktatoriškumą, kraštutinius sprendimus. Seksis vadovauti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nuotaika bus permaininga, jei turite nebaigtų reikalų, sėkmingai juos išspręsite pasitelkę spaudimą, jėgą. Būsite linkę sprendimus priimti impulsyviai, o vėliau dėl to apgailestausite. Rekomenduotina laikyti liežuvį už dantų. Didesnė gaisrų, traumų, avarijų galimybė.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Geras metas pradėti tuos darbus, kuriuos galite greitai užbaigti. Palankus metas dirbantiems jėgos struktūrose žmonėms: policininkams, kariškiams, saugumo tarnautojams, taip pat administratoriams, vadovams, politikams, dirbantiems aktyvų fizinį darbą, sportininkams. Antra vertus, padidėja traumų, ypač galvos, stuburo, rankų, kojų galimybė.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite daugiau linkę išlaidauti, nei uždirbti. Gali būti labai sėkmingi sandėriai, jei užmokestį gaunate tuojau pat. Visgi nepasitikėkite žmonių pažadais. Užsiimdami bet kokia veikla, būkite saikingi. Didesnė plėšimų ir užpuolimų tikimybė.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite nusiteikęs eiti į kompromisus, nuotaika bus altruistiška, norėsis padėti kitiems žmonėms. Pasidomėkite savanorišku darbu, pagalvokite, kaip galite prisidėti prie bendruomenės. Laikas tinkamas bendrauti su kaimynais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kūrybiškų idėjų šiandien neieškokite namuose - geriau išlįskite laukan. Pasitikėkite savimi ir žinokite, kad visuomet sugalvosite naujų būdų, kaip spręsti problemas. Mąstykite pozityviai ir neleiskite rūpesčiams gadinti nuotaikos.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');