Reklama

Horoskopas lapkričio 30 d. (trečiadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Būsite pilni energijos, tačiau sunkiai rasite tinkamų būdų jai išnaudoti. Padarysite didelę klaidą, jei nuspręsite kur nors keliauti - nepatartina nei važiuoti, nei skristi. Dalykiniai santykiai atrodo turi tendenciją strigti ir skatinti abipuses pretenzijas ir nesutarimus. Šeimos nariai palaikys jus ir suteiks tikėjimo sėkminga ateitimi.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būkite dėmesingi bendraudami ir venkite atsitiktinių kontaktų ir naujų pažinčių. Įkvėpti savo sėkmės, rizikuojate įsipareigoti žmogui, su kuriuo nederėtų turėti jokių bendrų reikalų. Apsidairykite - jūsų aplinkoje yra ir kitų būtybių, reikalaujančių ypatingo jūsų dėmesio ir rūpesčio.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Turėsite ne vieną galimybę gerai praleisti laiką, tačiau nepamirškite , kad tam svarbi ne tik atitinkama aplinka, bet ir maloni draugija. Neskubėkite teigiamai atsakyti į pasiūlymus, kuriuos gausite ne iš itin mėgiamų asmenų. Nenuvertinkite šeimos narių ir gerų draugų paramos, kurie nuoširdžiai sutiks jums padėti ir pasidalins įdomiomis idėjomis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galimos naujos pažintys, susitikimai su seniai matytais pažįstamais, klasės draugais ar buvusiais bendradarbiais. Turėsite galimybę įsigyti seniai suplanuotus pirkinius. Jei vyksite į kelionę, ji gali netikėtai užsitęsti - ne dėl jūsų kaltės. Venkite fizinio krūvio - organizmas jam nepasirengęs.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Sudėtinga diena, kurią lydės ir darbinės ir asmeninės problemos. Bendravimui kenkia jūsų polinkis neigti akivaizdžius faktus ir nenoras pripažinti savo klaidas. Sunku teisingai pasirinkti, tačiau priimti sprendimus teks patiems - net nebandykite išvengti atsa

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien sunkiai judės reikalai, kurie paprastai nesukeldavo nei rūpesčių, nei reikalaudavo papildomo laiko ar pastangų. Nepraraskite vilties, tačiau nesitikėkite ir greitų pergalių. Viena iš problemų - tarpusavio supratimo stoka. Abipusės pretenzijos atitraukia dėmesį nuo pagrindinių dalykų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena netinkama profesiniams žygdarbiams, nes jėgų bagažas gana kuklus. Užmegztos pažintys gali būti lengvabūdiškos ir nežadančios nieko rimto. Šiandien atsisakykite kelionių, ypač jei nusprendėte keliauti vieni - rizikuojate pamesti vertingus daiktus ar svarbius dokumentus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikėtinos problemos darbe, galimi konfliktai ir nesusipratimai su vadovybe. Kai kuriems ženklo atstovams gali tekti atsisakyti numatytų renginių ar pasilinksminimų dėl neatidėliotinų profesinių reikalų. Savo dėmesiu jus nudžiugins mylimas žmogus, draugai ir giminaičiai - užteks tik užsiminti apie jus ištikusias bėdas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sunkumus keis sėkmė, pergales - skaudūs pralaimėjimai. Sunkiai vyks derybos ir susitarimai. Laukia ne itin malonus pokalbis su vadovybe. Priešiškai nusiteikęs žmogus linkęs pasinaudoti jūsų patiklumu. Kur kas geresnė situacija asmeniniame gyvenime - mylimas žmogus pakantus jūsų silpnybėms ir pasiruošęs visokeriopai jums padėti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Sunkumų bus, bet pagrindo jaudintis neturite. Kliūtys įveikiamos, pergalė pasiekiama. Šiandien atsijosite "pelus nuo grūdų" - išaiškės tikrieji jūsų sąjungininkai ir galėsite apsispręsti, su kuo verta bendradarbiauti ateityje. Rimtai ruoškitės kiekvienam šios dienos susitikimui, nes rezultatai tiesiogiai priklausys nuo jūsų pasirengimo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laikykitės ramiai ir nepulkite į mūšį, jei nėra būtinybės. Šiandien nelengva teisingai sudėlioti prioritetus, nemažai jėgų teks išeikvoti antraeiliams dalykams. Pasiruoškite išklausyti rimtą, gal ir ne visai pagrįstą kritiką savo adresu. Jus turėtų dominti tik tų žmonių nuomonė, kuriems jaučiate nuoširdžią pagarbą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien sunkiai seksis ginti savo interesus ir nuomonę. Nedaugeliui pavyks išsaugoti bent jau išorišką ramybę, klausant nepagrįstų pretenzijų ir taisant kitų padarytas klaidas. Pažvelkite į šią situaciją iš šalies - ne viskas taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes galimybė pakeisti situaciją tikrai yra. Patikimiausias jūsų ramstis šiandien - artimi ir mylintys namiškiai.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');