Horoskopas lapkričio 4 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 4-oji

Savo vardadienius šiandien švenčia:
Eibartas, Karalius, Karolė, Karolina, Karolis, Talius, Vaidmina, Vaidminas, Vitalė, Vitalija, Vitalius;
rytoj: Aubartas, Aubartė, Audangas, Audangė, Eliza, Elzbieta, Elžbieta, Elzė, Ilzbė, Ilzė, Ilžė, Florijonas, Liza, Lyzė, Zacharijus, Zakaras, Zakarijas;

 

Protingos mintys
"Nepasitikėk žmogumi, kuris švaistosi pagyrimais" (japonų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nuotaika šią dieną bus puiki, nestigs įkvėpimo ir noro dirbti. Žmonės jūsų atžvilgiu bus nusiteikę palankiai ir draugiškai. Nepraleiskite geros progos susitaikyti ar išsiaiškinti ankstesnius nesusipratimus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien pasidžiaukite ilgai laukta ramia diena. Niekur neskubėkite, skirkite laiko sau. Jei artimieji norės aktyvaus poilsio, šią dieną praleiskite atskirai nuo jų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Iš pat ryto galite sužinoti naujieną, kuri sugadins jūsų nuotaiką ilgam. Valdykitės ir savo blogų emocijų neišliekite ant nekaltų žmonių. Šiandien ir artimiausiomis dienomis teks pademonstruoti dvasinį tvirtumą ir gebėjimą išklausyti bei suprasti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Panašu, kad ant jūsų pečių gula visi namų ūkio darbai. Jei norite nors kiek pailsėti, paskirstykite darbus visiems šeimos nariams. Jei neturite galimybės išvykti į kelionę, pasilepinkite bent trumpa išvyka į užmiestį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nors diena palanki, tačiau turite būti ganėtinai atidūs, jei dirbsite darbus, kuriems reikia tikslumo, ką nors pasirašinėsite ar mokėsite pinigus. Geras laikas kūrybinių profesijų atstovams imkitės įgyvendinti savo sumanymus

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atsipalaiduokite ir darykite tik tai, ko norisi: jei vadovausitės intuicija, įkvėpimu, šios dienos reikalus sutvarkysite lengviau ir paprasčiau. Jei jaučiate nerimą dėl savo vaikų ar mylimo žmogaus, derėtų su jais atvirai pasišnekėti bus svarbu išsklaidyti abejones

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Turite daug patikimų draugų - neatstumkite jų siūlomos pagalbos. Darbus šiandien kruopščiai planuokite. Dalykinius reikalus tvarkyti kur kas geriau seksis su priešingos lyties atstovais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien tramdykite savo pretenzijas dominuoti, aktyviai piršti savo nuomonę aplinkiniams. Konfliktai su artimais žmonėmis galų gale atsisuktų prieš jus patį. Verčiau nustebinkite sutuoktinį ar sutuoktinę kvietimu pavakarieniauti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei neskubėsite ir gerai apgalvosite kiekvieną žingsnį, šiandien galite tikėtis finansinės sėkmės. Jei netyčia patektumėte į aklavietę, išgelbės tik ramus ir racionalus elgesys. Vakare nuoširdžiai pasikalbėkite su mylimu žmogumi.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Patylomis pykstate, kad jūsų sutuoktinis ar sutuoktinė apkerpėjo, pasidarė buitiškas ir neskiria jums dėmesio? Šiandien suprasite, kad klydote - iš pat ryto laukia maloni staigmena.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tik nešvaistykite tuščių pažadų. Jei abejojate, verčiau nežadėkite. Nemeluokite - jei ko negalite, tiesiai šviesiai taip ir pasakykite. Antroje dienos pusėje ypač saugokitės nesąžiningų žmonių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nebūkite kategoriški, griežti, nes išprovokuosite konfliktą. Seksis tik tiems, kurie sugebės prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Nekoks laikas ir svarbiam pokalbiui su žmogumi, kurį mylite nieko nereikalaukite, tiesiog džiaukitės meile.