Horoskopas lapkričio 5 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 5-oji:
Vaižgantas

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aubartas, Aubartė, Audangas, Audangė, Eliza, Elzbieta, Elžbieta, Elzė, Ilzbė, Ilzė, Ilžė, Florijonas, Liza, Lyzė, Zacharijus, Zakaras, Zakarijas;
rytoj: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė.

 

Protingos mintys: "Gyvenimo trumpumo mes negauname, o pasidarome jį patys." (Seneka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien reikalai strigs dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių. Tačiau tai nereiškia, kad viskas klostysis blogai. Malonus atsitiktinumas gali lemti naudingą pažintį. O neplanuotai atsidūrę tinkamoje vietoje sužinosite kažką svarbaus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Metas bus palankus susitikimams su senais pažįstamais ar galimais verslo partneriais. Nebijokite priimti pasiūlymų. Jei ginčysitės - esmė bus iškreipiama, dažniausias debatų vaisius - aršus priešiškumas. Todėl patartina askezė, diplomatija, susivaldymas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Trečiadienį galite kreiptis pagalbos - sutiksite panašiai mąstančių žmonių visur, kur eisite, o jie žinos, ko jums reikia dar jums net neprasitarus. Nebijokite atsiverti ir nejauskite gėdos dėl jaučiamų jausmų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tvarkant reikalus galimas jums naudingas posūkis, tik nesugadinkite visko neapgalvotu žodžiu. Vakaras nervingas ir gana nepalankus moterims - galite susipykti su mylimu žmogumi, partneriu dėl nelankstumo, užsispyrimo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pasistenkite šiandien neriboti savo impulsų. Leiskite sau būti drąsiam, kokiu ir norite būti! Jei kas nors jus ir stebi, jie nesijuoks, o kaip tik norės pasijusti taip, kaip jūs. Ši diena taip pat tinkama smegenų šturmui.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Metas neblogas, mat aiškiai orientuositės situacijoje, būsite veiklūs, kūrybingi, išradingi. Tačiau vakaras gali būti prastesnis, jei nevaldysite savo emocijų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien iš nepatogių situacijų jus išgelbės jūsų humoro jausmas. Džiaukitės tuo, kad turite aštrų sąmojį. Tačiau nepamirškite būki lankstus ir kantrus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tarp dviejų didelių darbų turite progą trumpai, bet intensyviai atsipūsti. Daug džiaugsmo turėtų atnešti bendravimas tiek su senais bičiuliais, tiek su visai nepažįstamais žmonėmis. Nevenkite kompanijos, kur visi iš esmės yra atsitiktiniai pažįstami.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien būsite gana nervingi, tačiau tai nebloga diena, todėl galite planuoti didelius darbus, pasirašyti dokumentus. Antra dienos pusė labiau įtempta, tad ramiai stebėkite, kas aplink jus vyksta, ir nesistenkite kištis į kitų reikalus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien teks gerokai paplušėti, kad gautumėte tai, ką tikėjotės pasiekti lengvai ir be didesnių pastangų. Pasistenkite apsieiti be kolegų pagalbos. Labai tikėtina, kad kai kas griežia ant jūsų dantį ir tik ir laukia progos išlieti savo nepasitenkinimą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Metas neblogas, sulauksite malonių staigmenų - galbūt dėmesio iš žmogaus, kuriam jaučiate simpatiją, galbūt pagalbos iš ten, iš kur nesitikėjote. Nors ir keista, bet būsite gana darbingi, tad pavyks atlikti tai, ką esate uždelsę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Netikėtai įgysite daugiau galios ir savarankiškumo. Jums atiteks svarbaus sprendimo teisė. Įkvėpimas ateis laiku. Net ir būdamas visiškai įsitikinęs savo teisumu, nevenkite pasitarti su žmogumi, kurį laikote autoritetu.