- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas lapkričio 5 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Drąsiai svajokite, veikite tai, ko anksčiau nedrįsdavote ar kam nebuvo palankių sąlygų. Žvaigždės šiandien jūsų pusėje, svarbiausia - atsikratyti baimių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galbūt būsite spaudžiami imtis aktyvių veiksmų ar duoti skubų atsakymą. Patartina elgtis taip, kaip jums pačiam atrodo išmintingiau. Jūsų atveju skubėti nenaudinga.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Norėdami pataisyti pašlijusius santykius su mylimu žmogumi, drąsiai rodykite iniciatyvą, neslėpkite jausmų, nustebinkite, pradžiuginkite brangų žmogų. Bus sėkmingi ir nauji užsimezgę santykiai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien būsite be galo romantiškai nusiteikę. Gali būti, kad dėl perdėto idealizmo nepastebėsite svarbių detalių, tad ateityje turėsite rūpesčių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Greitu laiku būsite apdovanoti už atkaklumą ir pastovumą. Nelyginkite savęs su kitais - eikite savo keliu, realizuokite savas mintis. Pasaugokite piniginę nuo ilgapirščių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Laisvės, netikėtų permainų, įdomių sprendimų ir pažinčių diena. Netūnokite užsidarę tarp keturių sienų, išnaudokite kiekvieną pasitaikiusią progą. Tinkama diena kelionėms.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jausitės nusilpęs ir pažeidžiamas, ypač fiziškai. Tikėtinos traumos, apsinuodijimai ar chroniškų negalavimų paūmėjimas. Venkite bet kokio fizinio krūvio ar įtempto protinio darbo.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Greičiausiai patys buvote prisiėmę atsakomybę, nuo kurios pavargote. Nesiimkite spręsti visų klausimų vieni - pasitarkite su draugais, artimais žmonėmis. Neskubius darbus ramia sąžine atidėkite kitai dienai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien bus daug progų maloniai pabendrauti, sustiprinti ryšius su draugais, gimininėmis, bus lengva įgyti jų pasitikėjimą ir supratimą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šįvakar gali nutikti kažkas, ko tikrai nelaukiate ir nesitikite. Planuokite dieną taip, kad prireikus bet kurią minutę galėtumėte tuos planus nesunkiai pakeisti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Labai svarbu išlaikyti harmoningus santykius su šeimos nariai, draugias, giminaičiais. Trauks nuotykiai, tačiau patartina gerai pagalvoti, kad ateityje netektų gailėtis dėl lengvabūdiško žingsnio.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nieks nesugebės sugadinti jums geros nuotaikos, jausite artimųjų, draugų paramą. Visgi būkite atsargesnis - tai ir sėkmės, ir neprotingos rizikos diena.