Horoskopas lapkričio 6 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 6-oji:
Pyragų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė;
rytoj: Amantas, Erna, Ernesta, Ernestas, Ernestina, Gotautė, Karina, Rufas, Rufina, Rufinas, Sirtautas, Sirtautė.

Protingos mintys: "Gyvenimo nuoboduliu serga tik nuobodūs žmonės" (Vydūnas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Palankus metas ateities planų dėlionei, tvarkant dokumentus reikia būti ypatingai dėmesingiems, nežymi klaida gali lemti visą virtinę nesklandumų. Gali tekti labiau pasitelkti matematines žinias, ir atlikdami darbus ir bendraudami su žmonėmis šią dieną galite įgyti itin vertingos patirties.

Jautis (04.21 – 05.21)

Rytas prasidės nesmagiai, mat galite turėti neplanuotų išlaidų. Neleiskite tam sugadinti jūsų nuotaikos. Galimos priverstinės išlaidos tiek dėl netikėtos baudos, tiek dėl artimųjų ar giminaičių problemų. Vis dėlto būkite kantresni: jūsų laukia didelė sėkmė. Vakaras žada daug aplinkinių dėmesio, džiaugsmo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Derėtų apsikuopti savo ūkyje, namuose. Tai tvarkos, švaros metas. Ne tik buityje, bet ir santykiuose su artimaisiais, draugais. Atsikratykite šešėlių, nepasitikėjimo, temdančio jūsų bendravimą. Palankus metas atviriems, nuoširdiems pokalbiams be nutylėjimų, padėsiantiems išspręsti daugelį nesusipratimų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Meilė, aistros troškimas susuks galvą, svaigulys bus ypač malonus. Tai gilūs, tikri jausmai, subtilus geismas ir tiesiog labai malonus buvimas šalia mylimo žmogaus. Tačiau svarbu neprarasti realybės pojūčio ir blaivaus mastymo. Tai tik padės pakloti tvirtesnius pamatus šiems santykiams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galite jaustis labai išvargę. Ne tik nuo darbų, reikalų naštos, bet ir galimos nesantaikos. Šis nemalonių emocijų krūvis bus kur kas sunkiau pakeliamas nei fizinis nuovargis. Tiesiog neturite kitos išeities - turite gerai išanalizuoti nesutarimų priežastis ir siekti suvaldyti situaciją, juolab, kad tam dabar palankus metas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Taikliai šaudysit į taikinius, gebėjimas tiksliai nustatyti problemos esmę padės greitai ją spręsti. Savo nuovoka šią dieną galite pranokti daugelį, mėgaukitės pripažinimu. Vakarop nepasiduokite tinguliui ar nuoboduliui, būsite ypač laukiami draugų susibūrimuose.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dėl niekų gali sužlugti svarbus reikalas. Tačiau šios dienos nesėkmės gali labai pakenkti sveikatai, tad mokėkite pasirūpinti savimi: nepersidirbkite, atsargiau elkitės su darbo ar buitine technika, galimos ir traumos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną galite būti labiau linkę išlaidauti, norėsite pasilepinti pirkdami ne tiek praktišką, kiek gražų daiktą, papuošalą ar, pavyzdžiui, gėlę. Polinkis į estetiką atspindi ir harmonijos troškimą. Tad vertėtų daugiau laiko skirti sau - kūnui, išvaizdai. aplinkai. Venkite triukšmo, geriau pailsėsite pasirinkę ramybę savo jaukioje namų aplinkoje.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gali apimti nenumaldomas noras dainuoti, šokti. Nevaržykite šių savo norų, šiandieną daug ką darysite pasišokinėdami, su didžiuliu įkvėpimu ir polėkiu. Tik svarbu matyti ir jausti aplinką, laikykitės takto ir subtilumo, nes anaiptol ne visiems gali patikti jūsų muzikinis skonis ar talentai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tai, ką galite padaryti šiandien, neatidėliokite rytdienai. Tai ypač darbingas metas, tad svarbu gerai susiplanuoti darbotvarkę, nešvaistyti laiko susikaupimą blaškantiems dalykams. Šią dieną gali itin praversti ir kitų pagalba, pasinaudokite ja.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Stiprinkite savo imunitetą ir atsparumą. Galite patirti bandymų įpiršti jums mintį, idėją, sprendimą ar pirkinį. Būtų pravartu šią dieną labiau vadovautis savo protu ir prieš pasiduodant kitų sumanymams, gerai pasverti visus "už" ir "prieš", ypač jei atsakomybė gultų ant jūsų pečių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali užgriūti sukrėtimai ar išgyvenimai dėl artimo žmogaus. Nepasiduokite emocijoms ir nepulkite panikon, išlaikykite blaivų mąstymą, problemos nebus tokios rimtos, kaip gali pasirodyti iš pradžių, labai svarbu tinkamai, greitai į jas reaguoti ir jau vakarop stresas gali atslūgti.