Horoskopas lapkričio 7 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 7-oji:
Tarptautinė projektų valdymo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Amantas, Erna, Ernesta, Ernestas, Ernestina, Gotautė, Karina, Rufas, Rufina, Rufinas, Sirtautas, Sirtautė;
rytoj: Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta.

"Gražūs poelgiai daug iškalbingesni už gražius žodžius" (S. Smailsas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Teks daug bendrauti su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę. Įsiklausykite į tai, kas jums sakoma, - sugebėsite išgirsti naudingų dalykų. Jei kils noras pasikalbėti su artimaisiais apie šeimos biudžetą, atidėkite tai kitai dienai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Laikykitės duotų pažadų, mat turite sutvirti pasitikėjimą jumis. Jei turite pernelyg daug energijos, nukreipkite ją į artimuosius ir jų poreikių patenkinimą. Tai vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują. Šią dieną gerai paskelbti svarbią žinią, bendrauti, dalintis naujienomis, dosniai reikšti jausmus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būsite kūrybingi ir romantiški, bet tuo pačiu galite sulaukti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite pinigų abejotiniems malonumams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būsite pasirengę savo jausmus išreikšti atviriau nei kada nors anksčiau. Gali būti, kad jums rūpintis žmogus atsileis ir suteiks dar vieną šansą. Nepraleiskite šios progos ir elkitės ryžtingai. Siųskite aiškią žinią apie savo norus ir poreikius.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien daug bendrausite su draugais, artimaisiais. Šiandien galite tikėtis nuotykio, kuris žada jausmingą romaną arba materialinę sėkmę. Kita vertus, norėsite ramybės. Būsite nepatenkinti, jei kiti žmonės įkyriai lįs į akis, reikalaus dėmesio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Padidės jūsų apetitas naujiems pirkiniams, žemiškiems malonumams. Mintys jau ims suktis apie prekybos centrus bei nuolaidas. Galbūt ir galite paišlaidauti, tačiau įvertinkite, ar vėliau nepritrūks pinigų būtiniems poreikiams tenkinti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Netrūks jėgų ir noro daug nuveikti, bendrauti. Tai sėkmingai galėsite padaryti su broliais, sesėmis ar artimais draugais. Šiandien noriai demonstruosite iškalbą, sąmojį. Netvarkykite jokių reikalų, kad ir kokie degantys jie būtų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei svajojate apie kažkieno dėmesį ar dovaną, verta apie tai subtiliai užsiminti. Bus galimybė užmegzti pažintį su asmeniu, kuris suteiks pageidaujamos informacijos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūs jaudinatės pernelyg daug dėl smulkmenų, kurios visai nereikšmingos. Tačiau jūs to nesuprasite, o aplinkiniai pradės jaustis keistai ir žvelgti į jus gan įtariai. Todėl atkreipkite dėmesį į artimųjų pastabas, - gal perlenkiate lazdą?

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Maži nemalonumai užgrūdins rimtesniems išbandymams, kuriuos pakelsite kur kas lengviau nei galite įsivaizduoti dabar. Likimas jums nepašykštės išbandymų, tačiau su jais "augsite" ir patys.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien patirsite kažką įdomaus, jei kur nors vyksite ar bendrausite su nepažįstamais žmonėmis. Nepraleiskite progos aplankyti kultūrinį renginį. Taip pat galite pasirodyti kaip puikus organizatorius, surengsiantis draugams ar giminėms puikią dieną.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galite pajausti nuovargį, energijos trūkumą, susirgti depresija, norėsis daug daugiau miegoti. Atstatyti išeikvotus resursus galėsite tik atsipalaiduodami vandenyje: plaukiodami baseine, mėgaudamiesi vandens procedūromis, kaitindamiesi saunose.