Reklama

Horoskopas lapkričio 8 d. (antradienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Daugelis žmonių grumiasi arba sunkiai dirba, norėdami įsigyti materialių turtų. Vėliau turi grumtis ir sunkiai dirbti, kad išlaikytų ir apsaugotų tai, ką pasiekė. Tačiau, deja, jie pamiršta pasidžiaugti tuo turtu. Tad mėgaukitės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei šiandien teks eiti į kompromisus, pagalvokite, ar ne per dažnai tai darote. Ar nuolat nusileisdamas ir save dalydamas, neprarandate savęs? Saugokite save ir gerbkite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nesipiktinkite dėl pamišėliškų nutikimų. Tiesiog tokiu būdu gyvenimas jums parodo, kad reikalai gali būti, yra ir bus geresni. Nesijaudinkite dėl keistuoliškumo žmonėse, pasistenkite rasti ramybę savyje.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebūkite garbėtroška, kadangi gresia pavojus atstumti tuos žmones, kuriems jūs patinkate. Pagalvokite, ar jūsų interesai svarbesni už draugystę, pasitikėjimą? Ar verta dėl trumpalaikių tikslų aukoti ilgalaikius santykius?

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ar pykstate ant viso pasaulio, kad jums nesiseka? Meskite tokias mintis iš galvos. Galbūt esate tokioje situacijoje dėl to, kad laikas kai ką išmokti? Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien pasistenkite suvokti, kad jūsų pavyzdys kažką įkvepia, pamoko, užkrečia. Tegul tai, ką darote, suteikia kam nors naudos. Nenuleiskite galvos sunkiai momentais ir tvirtai ženkite į priekį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neleiskite kitiems už jus priimti sprendimus, jeigu širdies gilumoje jaučiate, kad nepavyks jų įgyvendinti. Kai sutinkate, kad kas nors kitas spręstų, ką gali daryti ir kaip gyventi, atveriate kelią bejėgiškumui ir savęs nevertinimui. Neleiskite kitiems primesti savo valios.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien galite pernelyg jautriai reaguoti į kritiką, sklindančią iš draugų ar kolegų, o tai neleidžia jums taisyti klaidų, kurias mes visi darome. Priimkite kitų reiškiamas pastabas ne kaip jūsų menkumo įrodymą, o kaip galimybę augti ir tobulėti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei turite problemų, nelaikykite susirūpinimo ir baimių savyje. Vidinės paslaptys gali sukelti ligas, emocinį disbalansą ar nerimą. Pasistenkite su kuo nors pasikalbėti. Jei nepasitikite draugais, rekomenduotina kreiptis į specialistus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei jūsų mintys nepraskaidrina nuotaikos, negalvokite apie tai. Jei emocijos verčia nerimauti, keiskite jas. Jei manote, kad daugiau neverta kažko daryti - nedarykite. Nesileiskite įtraukiamas į blogų emocijų tinklą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vadovaukitės savo nuojauta, tuomet ir darbai klostysis sėkmingiau. Nekeiskite senų planų - neapsigausite. Beje, svarbus reikalas gali susitvarkyti be jūsų pastangų, tad geriau mažiau išgyventi, labiau pasitikėti likimu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Laimingas atsitiktinumas padeda surasti tinkamiausią sprendimą. Būkite atidesni vyresnių ar už jus labiau patyrusių draugų patarimams, nuomonei, net jei tai bus išsakyta ne pačia švelniausia forma.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');