Horoskopas lapkričio 8 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 8-oji:
Europos sveikos mitybos diena
Pasaulinė miestų planuotojų diena
Verslo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta;
rytoj: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras.

Protingos mintys:
"Kiekvienas žmogus, panašiai kaip mėnulis, turi neapšviestą pusę, kurios niekam nerodo" (M. Tvenas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jausite energijos pliūpsnį, skatinantį veikti. Laikas neblogas, jei norite kam nors pademonstruoti savo jausmus. Surenkite siurprizą, kuris sužavėtų jį ar ją.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien puikiai seksis dirbti su kolegomis, o visos kliūtys, iki šiol jums trukdžiusios, atrodys menkos ir nereikšmingos. Apskritai jausitės kažko didesnio dalimi. Metas puikus, jei turite kūrybinių idėjų, - jas galite pristatyti žmonėms, kurie padėtų jas įgyvendinti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Sėkmingas laikas, ypač pirma dienos pusė. Viskas netikėta, net svajonės pildysis kitaip, nei tikėsitės. Palanku iki pietų tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais. Vėliau gerai imtis sudėtingo užvilkinto reikalo darbe.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būsite nusiteikęs dideliems žygiams - paprastai taip nesijaučiate, tad pasimėgaukite šiuo impulsu. Gal pavyks nuveikti ką nors pozityvaus ne tik sau ar artimiesiems. Metas neblogas prabangiems pirkiniams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien problemas spręsite pasimėgaudami, nepatirdami jokių sunkumų. Viskas klostysis pagal jūsų norus. Metas neblogas, jei laikote egzaminus, dalyvaujate varžybose. Jausitės puikiai, o vakare net norėsite suorganizuoti šį tą malonaus draugams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Prieš darydami kokį nors sprendimą šiandien gerai pagalvokite. Jausitės gana gerai, imkitės iniciatyvos namuose, darbe ir asmeniniuose santykiuose. Tai diena, kai jausite žinių troškimą, todėl galite mokytis, laikas geras ruoštis ir laikyti egzaminus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien ypatingai norėsite kurti, džiaugtis meno kūriniais, klausytis muzikos, būti harmoningoje aplinkoje. Laikas nuostabus bendravimui, kelionėms. Darbe būsite nepralenkiamas savo mintimis ir užduočių atlikimu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Labiau palanki antra dienos pusė, tad jei ryte ne viskas sklandžiai klostysis, žinokite, kad vėliau viskas išsispręs. Šiandien kilusios idėjos nepaprastos. Verta paklausyti bičiulio patarimo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nevenkite kompromisų - jie nepakenks, o ir aplinkinių pagarbą pelnysite. Metas neblogas, jei norite tvarkyti reikalus, susijusius su finansais. Taip pat bus palanku drausti turtą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Saugokitės klaidinančio įspūdžio, nes galite būti apgautas. Šiandien energiją geriau eikvoti sprendžiant konkrečius klausimus ir asmenines problemas nei bandyti suprasti kitų poelgius. Priešingos lyties asmens dėmesio siekite subtiliai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Likimas šiandien pametės jums ne vieną malonią staigmeną. Mokėkite pasidžiaugti ir įvertinti viską, kas šiandien nutiks. Palanku tvarkyti finansinius bei nekilnojamojo turto reikalus. Draugiškiems susitikimams puikus vakaras.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šios dienos sumanymai bei gauti pasiūlymai nepaprasti - juos reikia įgyvendinti. Puiki proga rėmėjams pasiūlyti savo projektus. Antra dienos pusė bei vakaras žada smagius susitikimus su draugais. Palankus metas viešnagėms.