Horoskopas lapkričio 9 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 9-oji

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras;
rytoj: Andrius, Dainius, Evelinas, Galvinas, Galvainė, Galvyda, Galvydas, Galvydė, Leonas, Vaišvilta, Vašviltas, Vaišviltė.

Protingos mintys:
"Vien tik per kovą nuolatinę žmogus atranda savąjį aš" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną geriausia dirbti kolektyve - tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas. Netinginiaukite - judėkite, bendraukite, dalinkitės idėjomis, ieškokite pritarimo - šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena palanki, jei norite pradėti svarbius darbus, pasirašyti sutartis, puikiai seksis reikalai, kuriuose daug dinamikos, veiksmo. Palanku vykti į tolimas keliones, prisiekti, pradėti varžybas, keisti darbą, skaityti paskaitas. Negalima meluoti. Reikia drąsos, ryžto, tiesos siekimo, tuomet lydės sėkmė.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nebūkite pasyvūs. Tai laikas, kai galite patirti keistų atsitikimų. Šiandien elkitės paprasčiau, kukliau, nepervertinkite savo sugebėjimų, nedemonstruokite savarankiškumo, protingumo geriau paklausykite jums sakomų patarimų, įspėjimų

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neleiskite praslinkti dienai be tikslo. Buities reikalus pasistenkite susitvarkyti iki pietų. Antroje dienos pusėje galima išeiti į miestą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Elkitės solidžiai ir oriai - tiek kalbėdamasis su nepažįstamaisiais, tiek pirkdamas laikraštį. Nepasiduokite be kovos, išbandykite visas galimas priemones prieš pasitraukdamas iš savojo kelio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galite tapti žioplumo ar skubėjimo auka. Beje, atsargiai vertinkite gaunamą informaciją, ypač apie sutuoktinį, partnerius galite sužinoti seną paslaptį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasitikėkite partneriais, sutuoktiniu, ir jie tai įvertins. Galite sulaukti finansinės pagalbos iš žmogaus, kuriam esate anksčiau padėję.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Darykite tik tai, ką puikiai išmanote, neskubėkite, kelis kartus viską tikrinkite. Likite tolerantiški kolegų atžvilgiu. Geriau šią dieną nemeluoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nesivelkite į avantiūras, tuomet diena bus puiki. Būkite atidus, budrus, netikėkite kiekvienu jums sakomu žodžiu. Pasisaugokite, kad nebūtumėte prieš savo valią įtraukti į kompromituojančius santykius (ypač romantiškus).

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesistenkite visko kontroliuoti, atsiduokite likimo valiai. Nepersistenkite dirbdamas, neskubėkite, nes pridarysite nedovanotinų klaidų. Artimiesiems nešykštėkite gerų žodžių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nerizikuokite, nors ir atrodys, jog sekasi. Šiandien geriau nesiginčyti, neįrodinėti savo tiesų. Prie vairo elkitės ramiai, saugokite savo piniginę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nepulkite bendrauti, jei matote, kad žmogus to nenori. Tinka imtis senų, atidėtų darbų, ieškoti dingusių daiktų, dokumentų. Venkite nepagalvoję žadėti, įsipareigoti. Galimas netikėtas susitikimas su žmogumi iš praeities.

scroll to top