Horoskopas lapkričio 9 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Lapkričio 9-oji

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras;
rytoj: Andrius, Dainius, Evelinas, Galvinas, Galvainė, Galvyda, Galvydas, Galvydė, Leonas, Vaišvilta, Vašviltas, Vaišviltė.

Protingos mintys:
"Vien tik per kovą nuolatinę žmogus atranda savąjį aš" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną geriausia dirbti kolektyve - tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas. Netinginiaukite - judėkite, bendraukite, dalinkitės idėjomis, ieškokite pritarimo - šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena palanki, jei norite pradėti svarbius darbus, pasirašyti sutartis, puikiai seksis reikalai, kuriuose daug dinamikos, veiksmo. Palanku vykti į tolimas keliones, prisiekti, pradėti varžybas, keisti darbą, skaityti paskaitas. Negalima meluoti. Reikia drąsos, ryžto, tiesos siekimo, tuomet lydės sėkmė.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nebūkite pasyvūs. Tai laikas, kai galite patirti keistų atsitikimų. Šiandien elkitės paprasčiau, kukliau, nepervertinkite savo sugebėjimų, nedemonstruokite savarankiškumo, protingumo geriau paklausykite jums sakomų patarimų, įspėjimų

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neleiskite praslinkti dienai be tikslo. Buities reikalus pasistenkite susitvarkyti iki pietų. Antroje dienos pusėje galima išeiti į miestą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Elkitės solidžiai ir oriai - tiek kalbėdamasis su nepažįstamaisiais, tiek pirkdamas laikraštį. Nepasiduokite be kovos, išbandykite visas galimas priemones prieš pasitraukdamas iš savojo kelio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galite tapti žioplumo ar skubėjimo auka. Beje, atsargiai vertinkite gaunamą informaciją, ypač apie sutuoktinį, partnerius galite sužinoti seną paslaptį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasitikėkite partneriais, sutuoktiniu, ir jie tai įvertins. Galite sulaukti finansinės pagalbos iš žmogaus, kuriam esate anksčiau padėję.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Darykite tik tai, ką puikiai išmanote, neskubėkite, kelis kartus viską tikrinkite. Likite tolerantiški kolegų atžvilgiu. Geriau šią dieną nemeluoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nesivelkite į avantiūras, tuomet diena bus puiki. Būkite atidus, budrus, netikėkite kiekvienu jums sakomu žodžiu. Pasisaugokite, kad nebūtumėte prieš savo valią įtraukti į kompromituojančius santykius (ypač romantiškus).

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesistenkite visko kontroliuoti, atsiduokite likimo valiai. Nepersistenkite dirbdamas, neskubėkite, nes pridarysite nedovanotinų klaidų. Artimiesiems nešykštėkite gerų žodžių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nerizikuokite, nors ir atrodys, jog sekasi. Šiandien geriau nesiginčyti, neįrodinėti savo tiesų. Prie vairo elkitės ramiai, saugokite savo piniginę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nepulkite bendrauti, jei matote, kad žmogus to nenori. Tinka imtis senų, atidėtų darbų, ieškoti dingusių daiktų, dokumentų. Venkite nepagalvoję žadėti, įsipareigoti. Galimas netikėtas susitikimas su žmogumi iš praeities.