Horoskopas liepos 10 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 10-oji:
7 broliai miegantys

Savo vardadienius šiandien švenčia:Amalija, Amelija, Eirimė, Gilvainas, Gilvainė, Melė, Neikantas, Neikantė, Neimantas, Neimantė, Sigutė;
Rytoj: Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė.

Protingos mintys:
"Šlovė gyvam - abejotinas dalykas; išmintingai pasielgia tas, kuris nesileis nei jos apakinamas, nei netgi sujaudinamas" (T. Manas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien gali tekti derėtis su asmeniu, kuris niekaip jūsų nesupras. Tačiau jums seksis ir jūsų pasitikėjimas nusiųs atitinkamą signalą galingiems žmonėms. Sugebėjimas siekti kompromiso leis jums atsidurti geresnėje pozicijoje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei nereaguosite į provokacijas ir neskubėsite į pirmas eiles - viskas bus gerai. Gauti pasiūlymai, verslo susitarimai bus naudingi. Jums teks dar atidžiau dirbti, apdairiau planuoti savo veiklą, atsargiau elgtis su pinigais bei paklusniau vykdyti vyresnybės nurodymus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būsite permainingų emocijų, net sunkiai prognozuojamas. Norėsis laisvės, kažko naujo, erzins įvairūs suvaržymai, kasdienybė ar nusibodę santykiai. Diena palanki tiems, kurie susiję su moksline kūryba, žiniasklaida, sunkesnis laikas menininkams, finansininkams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei užmegsite romantiškus santykius šiandien, daug lems minčių bendrumas, abiejų pusių draugų reakcija. Jei atsiras glaudus draugiškos paramos, supratimo jausmas - meilės romanas gali būti ilgas, nevaržantis laisvės, labiau originalus ar draugiškas, nei aistringas. Nesistenkite "pririšti" partnerio, nes viską sugadintumėte.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Sunki diena. Nesistenkite versti kalnų. Labiausiai tai turėtų prisiminti moterys. O vyrams taps svarbu labiau rūpintis savo šeimos moterimis, namų reikalus iškeliant aukščiau už dalykinius. Vakaras neblogas viešnagėms pas draugus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nustokite lyginti save su kitais, pagaliau įsikalkite į galvą, jog esate unikalūs. Jūsų asmenybė - puiki, todėl turite visas galimybes susipažinti su jums skirtuoju žmogumi. Tik nemanykite, kad visuomet su visais sutarsite, kadangi tai neįmanoma.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pats laikas baigti tuos reikalus, kuriuos buvote primiršę. Stenkitės neprarasti savitvardos, tuomet diena bus nebloga tvarkyti su profesija susijusius klausimus. Vis dėlto nepatartina su darbdaviu aptarinėti perspektyvų. Vakaras geras surengti vakarėlį.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rytmetys sudėtingas - galimi netikėti konfliktai. Vakare galite jaustis itin pavargę - patartina neplanuoti išvykų, kelionių bei svarbių pokalbių ar susitikimų. Kita vertus, galimas ir nelauktas susitikimas, kuris padės išsiaiškinti painiavą, apgaulę.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nueisite daug toliau, jei bendrausite su kitais žmonėmis, o ne laikysitės vienatvės. Neužsisklęskite, kadangi galite įgyti žmogaus, su kuriuo sunku dirbti, reputaciją. Atsiverkite aplinkiniams ir nebijokite pasakyti savo nuomonės.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nors nuotaika bus gera, tačiau galite būti prislėgti naujų svarbių sprendimų svorio. Tinka dirbti įprastus darbus, pavyzdžiui, tvarkyti aplinką, namus arba darbo vietą, dokumentus. Ryto laikas puikus įžvalgoms, menininkams, žmonėms, kurių darbas yra susijęs su dvasinėmis praktikomis, grožiu, menu ir mokslo naujovėmis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite išsiblaškę, todėl jums nuolat kažko trūks, nors ir mažmožių, tačiau itin svarbių. Jeigu reikės kažkur keliauti, būtinai susidarykite sąrašą daiktų, kuriuos privalote turėti su savimi ir pasitikrinkite, ar išties viską įsidėjote.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Išmokite klausyti ir girdėti, nes dėl šių dviejų savybių trūkumo prarandate jums itin naudingą informaciją. Dažnai siekdami įrodyti savo tiesą ar bandydami primesti savo nuomonę, neišgirstate aplinkinių. Pats laikas keistis.