Horoskopas liepos 11 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 11-oji:
Pasaulio gyventojų diena
Pasaulinė populiacijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė;
rytoj: Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė.

Protingos mintys:
"Pijokas prageria, liurkis prakūrija, o durniaus ir taip pinigai praeina" (Lietuvių patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galite nusivilti priešingos lyties asmeniu, kuriam rodysite daug dėmesio bei puoselėsite nepagrįstas viltis. Prieš kurdami bendrus ateities planus, išsiaiškinkite, ar tas asmuo bent jau panašiai nusiteikęs jūsų atžvilgiu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būkite atsargesni, bendraudami išlikite atidūs. Nederėtų švaistytis pažadais, įsipareigojimais. Tai bus gana nepalankus metas pinigams investuoti, veiklai plėsti. Lyg tyčia, namų fronte taip pat gali susikaupti tamsūs debesys.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien svajokite, planuokite, laikas tinkamas bendraminčių paieškai. Jie gali padėti apsispręsti dėl būsimos veiklos, naujų iniciatyvų. Nuotaiką gali gadinti nepagrįsti partnerio kaltinimai jūsų atžvilgiu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasitikėjimas savimi trykš iš jūsų, tad niekam neturėtų kilti klausimų dėl jūsų veiklos, sprendimų pagrįstumo. Įgyvendinkite savo pašėlusias ambicijas! Nevenkite spręsti problemų, susijusių su pinigais, mat žvaigždės jums palankios.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų magiška energija leis jums ir jūsų draugams mėgautis šia diena. Gausite naujos veiklos pasiūlymų, galbūt būsite pakviestas dalyvauti įdomiame projekte. Visgi labiau rūpinkitės savimi, kadangi situacija netrukus gali išslysti iš jūsų rankų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jums šiandien puikiai seksis susidoroti su tomis dvasinėmis ar intelektualinėmis užduotimis, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos. Laikas tinkamas įvairiems pokyčiams, kuriems senokai esate pribrendęs.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gali apimti nerimas dėl neišspręstų problemų, tačiau žinokite, kad tai praeis. Tai taip pat leis jums tapti lankstesniais, prisitaikyti prie kintančios situacijos. Nepamirškite pozityvaus mąstymo.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien viskas klostysis ne taip, kaip jūs norite, tačiau dėl to nevertėtų skųstis ir dejuoti. Tiesiog susitaikykite su tuo, kad nevaldote aplinkybių. Trečiadienį pasistenkite šiek tiek nugludinti savo aštrius kampus, nepulkite peštis, jei kas nors tik paprieštaraus jūsų nuomonei.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Turite progą permąstyti savo veiklą - galbūt pasiseks nusistatyti svarbiausius prioritetus. Nuotaika ir mintys bus labiau filosofiškomis, tad tikėtina, jog užmiršite realų gyvenimą ir problemas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies jums visą ateinantį mėnesį.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei dienos viduryje nuveiksite ką nors, ko paprastai nedarote - liksite patenkinti. Nesvarbu, ar išeisite pasivaikščioti vietoje pietų, ar aplankysite kokią parodą. Po pietų atkreipkite dėmesį į detales, turėkite atsakymus į visus klausimus, kurie gali kilti vadovui.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šis laikas bus sunkus, jei esate karštakošiai. Galite nesusilaikyti ir leptelti aštresnį žodį partneriui, vaikams. Kad ir kokius klausimus spręsite, mokėkite save laiku sustabdyti. Būkite atidesni savo sveikatai.