Horoskopas liepos 12 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 12-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė.
rytoj:  Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė.

Protingos mintys:
"Pasaulyje daugybė žmonių, kuriems niekas nepadėjo nubusti" (A. de Sent Egziuperi).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šios dienos susitikimai, išgirstos naujienos gali netikėtai išspręsti didelę problemą. Geras laikas bendrauti, kelionėms, susitikimams su seniai matytais žmonėmis. Bus gera proga atgaivinti seną romantišką pažintį, kažkada nutrūkusį meilės ryšį. Tik mažiau planuokite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galima patinginiauti, tačiau galima ir nepraleisti geros progos sutvarkyti užvilkintą reikalą, susijusį su pinigais, turtu. Gera diena pinigams investuoti, kreditui paimti. Tinka pirkti namams buitinės technikos ar ekstravagantiškus baldus, aksesuarus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei pabusite nekokios nuotaikos, atminkite, kad viską galite pakeisti, jei tik pats panorėsite. Mąstykite pozityviai ir pasijusite iš karto geriau. Išmeskite iš galvos nerimą, savo baimes ir mintis apie nekonstruktyvius dalykus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien prisiminsite praeitį ir kai kurias pamokas, kurių neišmokote. Jei leisite sau sugrįžti į praėjusias dienas, įgysite tam tikrų vertingų įžvalgų apie savo ateitį. Puiki diena aplankyti senesnius giminaičius, mat jie gali turėti taip pat tam tikrų žinių, kurios pravers.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nebloga diena susirasti sąjungininkų, taikytis su partneriais. Palanku prisipažinti meilę, pirštis. Antrą dienos pusę neblogai tvarkyti dokumentus, spręsti juridinius keblumus. Šiandien, beje, labiausiai seksis įsimylėjusiems - jei taip nėra, gal dar nevėlu įsimylėti?

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pastaruoju metu jūs kupinas pozityvios energijos, tad šiandien jūsų užduotis - padėti tos energijos pasisemti ir kitiems. Padėti artimiesiems jūs galite puikiai, kadangi žinote, ką jie mėgsta. Tad suplanuokite tokią veiklą, kuria jie žavisi.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Prieš įsitraukdami į naują projektą ar santykius, šiek tiek sustokite ir dar kartą pergalvokite tai, kokia jūsų patirtis šiose srityse. Gali būti, kad turite kažką sau išsiaiškinti - kokias klaidas darėte, ar visuomet buvote sąžiningas su savimi ir kitais. Tai būtina padaryti prieš pradedan.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sunku bus prisiskambinti reikalingam žmogui, šeimyniniai reikalai gali pakrypti nei šiaip, nei taip. Neimkite blaškytis, nepridarykite ir neprišnekėkite to, ko jau rytoj gali tekti gėdytis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pagaliau sėkmingai susiklosčius aplinkybėms turėsite puikią progą visu gražumu pademonstruoti savo profesinius sugebėjimus. Seniai planuotas pirkinys gali turėti paslėptą defektą ar tiesiog jus nuvilti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atidėkite bent vienai dienai komandiruotę, nenuomokite nekilnojamojo turto, neskolinkite pinigų. Nuomotis ir skolintis pačiam baimintis neverta. Rūpesčių bus daug ir jie erzins labiau nei paprastai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Energija liesis per kraštus. Pasistenkite neįsivelti bent jau į ilgalaikes avantiūras. Jau rytoj jūsų požiūris į kai kuriuos dalykus gali radikaliai pasikeisti. Naujasis pažįstamas gali jums padaryti stiprų, bet tik laikiną įspūdį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tai, kad kažką pamatysite pirmas, dar neįrodo jūsų nuosavybės teisės į tą daiktą. Vaikiškas užsispyrimas ir kvaili ginčai gali gerokai sumenkinti jūsų gerą vardą. Neieškokite kvailių, gerbkite tiek bendramintį, tiek oponentą.