Horoskopas liepos 13 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 13-oji:
Durbės mūšio diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė.
rytoj: Eigilė, Liberata, Liberatas, Vydas.

Protingos mintys:
"Gyvenimas - kalnas, į kurį kopi ilgai, o nusileidi greitai" (G. Mopasanas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Būsite kompanijos siela, bet labai skausmingai reaguosite į neigiamus atsakymus, ypač asmeninio pobūdžio. Didėja tikimybė, kad paaštrės chroniškas nervinio pobūdžio susirgimas. Dieną sėkmingesne laikys verslininkai ir prekybininkai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ne pati geriausia diena bendrauti, ypač su vyresniaisiais. Tėvai tvirtins savo, ir perkalbėti jų niekaip nepavyks. Aplinkiniai jums atrodys pernelyg emocionalūs ir nelogiški. Vakare palepinkite savo vaikus nauju žaisliuku ar, dar geriau, buvimu kartu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena palanki veiklos žmonėms. Iš pat ryto gal dar ir sunkiai išjudėsite, bet jau priešpiet energija ims veržtis per kraštus. Tik neskubinkite įvykių - esminėms permainoms ši diena nelabai tinkama.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebūkite pernelyg agresyvus ir atkaklus bendraudamas su kolegomis ar juo labiau - su artimais draugais ir namiškiais. Drąsiai skirkite pasimatymą vakare - laiką praleisite labai romantiškai ir maloniai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tinkama diena tvarkyti reikalus valstybinėse įstaigose, ypač kontrolės institucijose, pavyzdžiui, mokesčių inspekcijoje. Verslininkai sudarys naudingą kontraktą ar įgis naudingų partnerių. Veikla bus nesudėtinga, bet pelninga.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Seksis vaisingai bendradarbiauti su pavaldiniais ar kolegomis, giminaičiais ir vaikais. Emocijos gali sutrukdyti siekti eilinio karjeros laiptelio. Atidėkite bet kokių finansinių klausimų sprendimą, nepasirašinėkite svarbių dokumentų. Tikėtini buitiniai rūpesčiai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dėl apmaudžių klaidų darbe galite užsitraukti vyresnybės nemalonę. Saugokitės, pastaruoju metu į jus ir taip jau žiūrima kreivai. Didelė tikimybė apsinuodyti ar patirti buitinę traumą. Kitą vertus, laukite žinios, kurį nudžiugins jūsų namiškius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Puiki diena dalykinėms kelionėms, verslo deryboms, konferencijoms. Pasistenkite šiandien apsieiti be mėsos, verčiau pakeiskite ją daržovėmis. Būkite ypač atidus dirbdamas su kompiuteriu ir buitinės chemijos preparatais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite pernelyg irzlus ir permainingos nuotaikos, kad galėtumėte normaliai bendrauti. Bandymai suprasti situaciją ją racionaliai analizuojant veikiausiai bus bevaisiai. Galite atgauti seną skolą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Sutelkite visą savo kantrybę ir savitvardą, kad išvengtumėte konfliktų su pavaldiniais arba namiškiais. Ypač sunku bus suprasti gerokai jaunesnius už save. Prieš ką nors vartodamas, patikrinkite, ar nesibaigęs galiojimo terminas. Ypač tai liečia vaistus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Iš pat ryto planuokite dalykinius susitikimus, tarkitės dėl reikalų, liečiančių finansus ir statybas. Vakarop galite visiškai prarasti tikėjimą savo teisumu. Venkite sunkiai virškinamo maisto, egzotiškų vaisių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nesiblaškykite tarp kelių darbų ar reikalų, verčiau sutelkite visą dėmesį vienam, svarbiausiam. Bendravimas su vyresniais giminaičiais ar kolegomis gali pasirodyti esąs labai malonus ir naudingas. Stenkitės elgtis racionaliai ir kryptingai.