Horoskopas liepos 15 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 15-oji - Žalgirio mūšio diena. Šiemet švenčiame vokiečių ordino galybės galą nulėmusio mūšio 600-ąsias metines.
1410 m. liepos 15 d. Vytauto ir Jogailos vadovaujama Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sumušė Vokiečių ordino kariuomenę. Mūšis vyko dabartinėje Lenkijos teritorijoje, netoli Olštyno, prie Griunvaldo (Žalgirio) kaimelio.
Žalgirio mūšis laikomas vienu didžiausių ir reikšmingiausių mūšių vidurinių amžių Europos istorijoje.

Avinas (03.21 – 04.20)

Profesinėje srityje šiandien patartina netinginiauti - ieškoti sprendimų, nepasiduoti, jei atsiranda kliūčių, dalintis informacija, mokytis. Tuo tarpu asmeniniame gyvenime laikas stabtelėti, pasidžiaugti tuo kuo turite arba padaryti pertrauką - paniškas bėgimas į priekį norimų rezultatų neduos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Protingai vadovauti ir patarti - ne tas pats, kas kontroliuoti situaciją. Nesijauskite atsakingi už viso pasaulio gerovę, net patys artimiausi jums žmonės turi teisę į savo nuomonę ir savas klaidas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pastaruoju metu sparčiai judantys į priekį jūsų santykiai su naujuoju pažįstamu ar pažįstama ėmė gąsdinti? Atsipalaiduokite, leiskite įvykiams tekėti sava vaga.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien tikėkitės netikėtumų - malonių ir ne pačių maloniausių. Imkite iš gyvenimo viską, ką jums duoda, stenkitės kuo visapusiškiau išnaudoti laisvadienius.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Beprasmiška tikėtis, kad kitas žmogus mąstys lygiai taip kaip jūs. Išmokite gerbti kito nuomonę, progų to pasimokyti šiandien netrūks.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pats metas pasikalbėti apie savo jausmus, lūkesčius - būsite išgirsti ir suprasti. Žinoma, pasistenkite, kad pokalbis neprimintų santykių aiškinimo, būkite diplomatiški, galite netgi nekaltai pagudrauti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien lengvai tapsite lyderiu, kai kuriose situacijose gal net ne savo noru. Įveikite drovumą, o jei jaučiate, kad iš tiesų galite kam padėti ar partarti - pirmyn!

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Asmeniniuose santykiuose teks peržvelgti judviejų atsakomybes ir įsipareigojimus - pastaruoju metu apleidote savo pareigas, partneriui tai ima nebepatikti. Bent jau neneikite savo kaltės ir, žinoma, pasižadėkite pasitaisyti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei kas šiandien įkyriai kvies jus į pasimatymą, gali būti kad tai daroma siekiant naudos. Jau nusistovėjusiuose santykiuose šiandien daug lems smulkmenos - viską gali pataisyti ar sugadinti viena vienintelė frazė.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien labai tinkamas laikas visapusiškai išanalizuoti savo veiklą, iš naujo įvertinti veiksmų logiką. Atraskite laiko ir susitikimams su draugais, seniai matytais pažįstamais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pradžiugins teigiami pokyčiai jūsų santuokoje, pajusite, kad išmokote išgirsti ir suprasti vienas kitą. Vaisinga diena menininkams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien pasistenkite neapsikrauti buitiniais rūpesčiais. Antroje dienos pusėje gali atsirasti įtampos bendraujant su artimaisiais. Jei įmanoma, išvykite kad ir į nedidelę kelionę.