Horoskopas liepos 17 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 17-oji:
Pasaulio lietuvių vienybės diena
Dariaus ir Girėno žuvimo diena
Pasaulinė emociukų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksas, Darius, Darotas, Darutė, Darutis, Irma, Girėnas, Narimantas, Narimantė, Narvydas, Vaiga, Vaigailas, Vaigailė, Vaigė, Vaigys, Vytenis;
Rytoj: Arnoldas, Eimanas, Eimanė, Eimantas, Eimantė, Eimys, Ervinas, Kamilas, Kamilė, Kamilis, Tautvilas, Tautvilė.

Protingos mintys:
"Mirties nebijo tie, kurių gyvenimas daug vertas" (I. Kantas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Dažniausiai nesirūpinate tuo, ką kiti galvoja apie jus, tačiau šiandien reikėtų elgtis kuo geriau. Reikės sukaupti visas jėgas, kadangi mėgstate pirma pasakyti, o po to tik galvoti, ką pasakėte. Jūsų intuicija turėtų vesti jus praktiškiausiu keliu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien viskas klostysis iš pažiūros sėkmingai, tačiau vis tiek jausite įtampą. Chaotiškas jūsų gyvenimo tempas šiuo metu bus pasibaigęs, todėl turite galimybę atsipūsti ir pasimėgauti laisvalaikiu. Nesijaudinkite per daug dėl to, ką turėsite padaryti per visą savaitę.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasinaudokite jums siūloma pagalba iš šeimos ar draugų, kadangi jie suteiks jums emocinę paramą, kurios pastaruoju metu taip trūksta. Nebūtinai situacija bus susijusi su pinigais, greičiau tai bus niekaip neišsprendžiama psichologinė ar dvasinė problema.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena turėtų būti lyg ir nebloga. Ir dirbti norėsis, ir darbo bus, bet kažkas vis dėlto neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas ar šiaip baimingos nuojautos. Tam tikra prasme šiandien galėsite geriau pažinti savo draugus ir mylimuosius, taip pat išsiaiškinti savo jausmus jų atžvilgiu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Darbas ir įsipareigojimai šiandien leis jums atitraukti mintis nuo konfliktų namuose. Stenkitės susikoncentruoti į užduotis bei jų įgyvendinimą. Nors tai konflikto ir neišspręs, tačiau tai leis jums nusiraminti ir viską trumpam užmiršti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien bandydami atlikti kažką labai atsakingo, greičiausiai elgsitės pernelyg valdingai. Pasistenkite atsipalaiduoti ir supraskite, kad nesate tobulas, todėl neprivalote bijote klaidų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kai kas, ką nusprendėte pasilaikyti sau ir nepasakoti savo artimiausiam žmogui, gali pradėti griauti jūsų santykius. Šiandien galite suvokti, jog geriau viską papasakoti ir nusiimti naštą nuo pečių. Visgi žiūrėkite, kad nebūtų per vėlu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikriausiai pajusite, kad jums daug kas nepatinka, atsibodo, kad norisi pakeisti įvykių raidą. Lengva prarasti mylimo žmogaus ir kolegų palaikymą. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nebūkite tiesmuki ir nesitikėkite greitų rezultatų: dabar sėjama sėkmės, pelno sėkla, kurią reikės ilgokai auginti bei puoselėti. Palanku spręsti jūsų reikalo finansavimo problemas. Tai intriguojanti diena moterims galite patirti išskirtinį vyrų (ypač įtakingų, vyresnio amžiaus) dėmesį.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nevenkite susitikti su įtakingais, aukštais asmenimis, mat galite gauti vertingos informacijos, leisiančios priimti teisingus sprendimus. Metas palankus plėsti savo veiklą, investuoti savo energiją, žinias į naujas sritis..

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien teks vikriai suktis, o jei nesiseks, susilauksite pastabų iš aplinkinių. Po vidurdienio daug nenorėkite bei nesitikėkite - tai metas, kai jus supantys žmonės gali jūsų nebegirdėti ir nebesuprasti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Iš ryto produktyviai darbuositės. Galimi bendri projektai su užsieniečiais, svarbių ryšių užmezgimas. Vėliau galite pajusti, kad jumyse susikaupė daug pretenzijų aplinkiniams. Pasistenkite neįsivelti į konfliktus.