- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas liepos 20 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 20-oji:
Tarptautinė šachmatų diena
Perkūno, Šv. Elijaus debesų valdytojo 

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alvyda, Alvydas, Česlovas, Jeronimas, Vismantas, Vismantė;
rytoj: Danielius, Laurynas, Liongina, Lionginas, Prakseda, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė.

Protingos mintys:
Niekas nesakė, kad gyventi bus paprasta tik pažadėjo, kad bus verta.

Avinas (03.21 – 04.20)

Profesinėje srityje šiandien patartina netinginiauti - ieškoti sprendimų, nepasiduoti, jei atsiranda kliūčių, dalintis informacija, mokytis. Tuo tarpu asmeniniame gyvenime laikas stabtelėti, pasidžiaugti tuo kuo turite arba padaryti pertrauką - paniškas bėgimas į priekį norimų rezultatų neduos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Protingai vadovauti ir patarti - ne tas pats, kas kontroliuoti situaciją. Nesijauskite atsakingi už viso pasaulio gerovę, net patys artimiausi jums žmonės turi teisę į savo nuomonę ir savas klaidas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pastaruoju metu sparčiai judantys į priekį jūsų santykiai su naujuoju pažįstamu ar pažįstama ėmė gąsdinti? Atsipalaiduokite, leiskite įvykiams tekėti sava vaga.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien tikėkitės netikėtumų - malonių ir ne pačių maloniausių. Imkite iš gyvenimo viską, ką jums duoda, stenkitės kuo visapusiškiau išnaudoti laisvadienius.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Beprasmiška tikėtis, kad kitas žmogus mąstys lygiai taip kaip jūs. Išmokite gerbti kito nuomonę, progų to pasimokyti šiandien netrūks.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pats metas pasikalbėti apie savo jausmus, lūkesčius - būsite išgirsti ir suprasti. Žinoma, pasistenkite, kad pokalbis neprimintų santykių aiškinimo, būkite diplomatiški, galite netgi nekaltai pagudrauti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien lengvai tapsite lyderiu, kai kuriose situacijose gal net ne savo noru. Įveikite drovumą, o jei jaučiate, kad iš tiesų galite kam padėti ar partarti - pirmyn!

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Asmeniniuose santykiuose teks peržvelgti judviejų atsakomybes ir įsipareigojimus - pastaruoju metu apleidote savo pareigas, partneriui tai ima nebepatikti. Bent jau neneikite savo kaltės ir, žinoma, pasižadėkite pasitaisyti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei kas šiandien įkyriai kvies jus į pasimatymą, gali būti kad tai daroma siekiant naudos. Jau nusistovėjusiuose santykiuose šiandien daug lems smulkmenos - viską gali pataisyti ar sugadinti viena vienintelė frazė.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien labai tinkamas laikas visapusiškai išanalizuoti savo veiklą, iš naujo įvertinti veiksmų logiką. Atraskite laiko ir susitikimams su draugais, seniai matytais pažįstamais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pradžiugins teigiami pokyčiai jūsų santuokoje, pajusite, kad išmokote išgirsti ir suprasti vienas kitą. Vaisinga diena menininkams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien pasistenkite neapsikrauti buitiniais rūpesčiais. Antroje dienos pusėje gali atsirasti įtampos bendraujant su artimaisiais. Jei įmanoma, išvykite kad ir į nedidelę kelionę.