- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas liepos 21 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien nenustebkite - ne vienas pajusite kūrybingumo stygių. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių strigs reikalai, sunkiai seksis komandinė, kolektyvinė veikla. Neskirkite svarbių susitikimų, kuo mažiau bendraukite netgi su draugais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dėl besikeičiančių nuotaikų gali paaštrėti santykiai su kolegomis ar namiškiais. Bus nelengva išlaikyti vidinę pusiausvyrą, gerą nuotaiką, darbingumą. Jūsų nervų sistema šiandien bus ypač pažeidžiama, tad kuo daugiau ilsėkitės.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali paūmėti senos sveikatos problemos. Galite susidurti su netikėtais ir nepelnytais antpuoliais.Apribokite darbų apimtį, bendravimą, skirkite daugiau laiko poilsiui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galbūt suvoksite, jog atėjo metas nutraukti seniai susilpnėjusį ryšį. Pribręskite pokyčiams asmeniniame gyvenime. Jokiu būdu neleiskite, kad mylimieji verstų jus išlaidauti daugiau nei šiuo metu galite sau leisti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galima prasta savijauta, nuotaikų kaita, gali paūmėti chroniškos ligos. Sunkiai seksis išlaikyti gerą nuotaiką, kris darbingumas. Stenkitės nepasikrauti nebūtinais darbais, nesiimkite nieko nauja.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelėms gali tekti atšaukti vienokius ar kitokius sprendimus, keisti planus dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Stenkitės nedaryti staigių sprendimų - metas tam nėra palankus. Patausokite sveikatą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Saugokitės nuostolių, tuščių investicijų - nuodugniai ištirkite visas aplinkybes, susidėliokite pliusus ir minusus. Geriausiai visgi būtų nepradėti naujų darbų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Skorpionams greičiausiai trūks jėgų, pagalbininkų, bendraminčių. Taip ir trauks įsivelti į audringus ginčus su kolegomis, šeimos nariais. Nepasiduokite spontaniškumui, nesugriaukite to, kas jums svarbu ar brangu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien gali išryškėti nepatraukliausi jūsų bruožai, galite išgąsdinti žmogų, su kuriuo neseniai susipažinote. Prireiks daugiau dėmesio ir atidumo, kad atskirtumėte gerus ketinimus nuo nedorų, savo dirglumą nuo įtarumo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Aplinkybės šiandien keisis kosminiu greičiu, veikiausiai nieko pakeisti negalėsite. Nusiraminkite, susitaikykite su tuo, kas neišvengiama. Stenkitės neparodyti, jei įsižeidėte, juo labiau neprovokuokite ginčų ir barnių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Darbe kaupiasi problemos, galimos konkurentų intrigos, asmeniniame gyvenime painiava dar padidės. Saugokite sveikatą - dėl įtampos didėja neatsparumas ligoms.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūs pats ir aplinkiniai šiandien elgsitės neprognozuojamai, dviprasmiškai. Nepasiduokite provokacijoms. Būkite atidesni, jei tektų pildyti dokumentus, neskubėkite žadėti.