- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas liepos 21 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 21-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Danielius, Laurynas, Liongina, Lionginas, Prakseda, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė.
rytoj: Dalius, Mantilė, Magdalena, Magdalė, Magdė, Marija.

Protingos mintys:
"Duok saulę žmogui, jis ilgėsis ledo" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Sulauksite nepaprastai intriguojančio, tačiau ir bauginančio kvietimo. Jei logiškai mąstyti nesiseka, kliaukitės nuojauta.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gyventi praeitimi neproduktyvu. Pesimistiškos nuotaikos nepadės judėti į priekį. O gal jūs nė nenorit judėti į priekį ir tik ieškote pasiteisinimo?.. Apmąstykite padarytas klaidas ir nebestovėkite vietoje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Netikėta kelionė bus smagi, pasisemsite naujų įspūdžių, kurie teiks energijos visą ateinančią savaitę. Tik jei patiems tektų sėst už vairo - būkite atsargesni.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vienas žmogus ims aktyviai rodyti susidomėjimą jums. Jausitės nustebę ir sutrikę, kita vertus - šiek tiek pamaloninti. Gal vertėtų atsakyti tuo pačiu?..

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien ypač norėsis būti apsuptam mielų žmonių, kurių humoro jausmas sutampa su jūsiškiu, kurie jus palaiko ir padeda patiems save suprasti. O gal visgi susiimkite ir patys vieni priimkite sprendimą? Žinoma, prieš tai gerai apmąstę visus "už" ir "prieš".

Mergelė (08.24 – 09.23)

Net ir pačiose kritiškiausiose situacijose nenusižengiate griežtoms savo etiketo normoms. Taip elkitės ir toliau - už tai jus gerbia aplinkiniai ir patys save gerbiate.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jaučiatės investuojantis į jūsų santykius kur kas daugiau, nei jūsų partneris? Gal vertėtų su gyvenimo draugu apie tai pasišnekėti, o gal jau baigaite suvokti, kad siejate gyvenimą ne su tuo žmogumi?..

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nekurkite jokių planų - tegu diena bėga, atsiverkite netikėtumams ir maloniai nežinomybei. Elgdamasis griežtai pagal planą pastaruoju metu ėmėte nuobodžiauti ir nebejaučiate gyvenimo skonio.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Puiku, kad rūpinatės šeimos nariais, tačiau jų poreikiai jums dažniausiai atrodo kur kas svarbesni už jūsų pačių. Tai darosi norma. Ar ne laikas prisiminti ir kitiems priminti apie save?

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Santykiuose su naujuoju pažįstamuoju ar pažįstamąja leiskitės vedami nuojautos. Jei jaučiatės nejaukiai - bent kuriam laikui perleiskite iniciatyvą kitam žmogui. Abejonės jūsų atveju visiškai suprantamos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien daugelis dalykų jums pasirodys naujoje šviesoje. Naujiena kiek išmuš iš pusiausvyros, tačiau greit imsite aiškiau, blaiviau mąstyti ir tik pasidžiaugsite, kad nebereikia gyventi nežinioje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žmogus, kuriuo iki šiol aklai pasitikėjote, šiandien gali jus išduoti. Tai greičiausiai padarys nesąmoningai, tad sugebėkite atleisti ir suvokti, kad kai kurių aplinkybių neįmanoma pakeisti.