- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas liepos 25 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 25-oji:
Jokūbinės, Nuobaigos

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aušra, Jakas, Jakys, Jokūbas, Kęstutis, Valia, Valimantas, Valimantė, Valiotas, Valiotė.
rytoj: Dauginta, Daugintas, Daugintė, Eigas, Eigirda, Eigirdas, Eigirdė, Eigis, Eigys, Milbutas, Milbutė, Milė, Ona, Onė.

Protingos mintys:
"Dabartis visada kupina ateities" (G. V. Leibnicas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Per daug neimkite į galvą žaibiškai besikeičiančias gyvenimo draugo ar draugės nuotaikas. Pasitelkite diplomatiškumą - išsiaiškinkite, kas artimam žmogui neduoda ramybės, kas jį trikdo. Kas gi kitas išklausys ir padės, jei ne jūs?..

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien sunkiau seksis susikalbėti su šeimos nariais, tad jei norite ką svarbaus aptarti - luktelkite bent iki rytojaus. Kol artimieji liūdi, pyksta ar ilsisi, prasiblaškykite su draugais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Drąsiai svajokite, veikite tai, ko anksčiau nedrįsdavote ar kam nebuvo palankių sąlygų. Žvaigždės šiandien jūsų pusėje - pirmyn.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neverskite savęs būti aktyviu, būtinai nuveikti ką naudinga. Neverta. Patartina įsiklausyti į savo poreikius, palepinti dvasią ir kūną malonumais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jūs viskas erzins - atrodys, kad visi susimokę prieš jus ar nusiteikę išvesti jus iš pusiausvyros. Greičiausiai kaltas jūsų pačių nuovargis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ėjimas į pergalę per kitų galvas ne visuomet suteikia norimo džiaugsmo. Pergalės siekimas bet kokiomis priemonėmis, nepaisant kitų žmonių norų ir jausmų, dažnai palieka kartėlio.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nuo nemalonių netikėtumų fortūna šiandien jus saugos. Ar sulauksite malonių - jau kitas klausimas. Viskas priklausys nuo jūsų paties noro ir sugebėjimo veikti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Įdėtas darbas ima duoti vaisių, gal tik ne visai tokių, kokių norėjote ar tikėjotės. Pamąstykite, ką galima pakeisti ir jokiu būdu nesustokite pusiaukelėje.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Greičiausiai patys buvote prisiėmę atsakomybę (nors niekas to neprašė), nuo kurios pavargote. Nesiimti spręsti visų klausimų vieni - pasitarkite su, draugais, artimais žmonėmis. Jei pasijusite nuvargę, ramia sąžine atidėkite neskubius darbus kitai dienai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tikėtis visokeriopos sėkmės - jei reikės patarimo, gausite itin vertingą, jei imsitės naujo darbo - galite tikėtis itin gerų rezultatų. Nepamirškite ir pareigos savo kūnui - palepinkite jį masažu ar prabangia vakariene.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nebijokite elgtis spontaniškai - neapsigausite ir nesigailėsite dėl priimto sprendimo. Greičiausiai norėsis išlaidauti - susivaldykite, jūsų finansinė padėtis šiuo metu ne per geriausia.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neužbėkite įvykiams už akių, kartais protingiau truputį palaukti, o ne daužyti galvą į sieną. Jei šiandien jums pasisekė, džiaukitės, jei nepasisekė - nepulkite į neviltį.