Horoskopas liepos 26 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 26-oji:
Šv. Ona ir šv. Joakimas, Pabaigtuvės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dauginta, Daugintas, Daugintė, Eigas, Eigirda, Eigirdas, Eigirdė, Eigis, Eigys, Milbutas, Milbutė, Milė, Ona, Onė.
rytoj: Danguolė, Natalija, Nazaras, Subartas, Sugauda, Sugaudas, Sugaudė, Suginta, Sugintas, Svalia, Žintautas, Žintautė.

Protingos mintys:
"Nuostoliai - geriausias prekybos mokytojas" (Dž. Raskinas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Atsikratykite nereikalingų daiktų - lengviau atsikvėpsite. Metas pagalvoti ir apie sielos apvalymą. Pasiryžkite nutraukti santykius, jei jie iš tiesų nebeteikia jums džiaugsmo.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien ne kartą norėsis trenkti durimis, viską mesti ir išeiti. Nedarykite to. Radikalių sprendimų neverta priiminėti, tačiau susėsti ir pasišnekėti apie nesutarimų priežastis visgi vertėtų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nauji keliai ir naujos idėjos šiandien neturės didelio pasisekimo. Jei toje sferoje niekas nebuvo iki šio laiko judinama, tebūnie kurį laiką viskas taip, kaip buvę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nuolat galvodami apie jums svarbių įvykių baigtį tik didinate įtampą. Nusiraminkite, bent porai dienų meskite iš galvos įkyrias mintis, pailsėję kur kas greičiau rasite sprendimą, o kai kurie dalykai gyvenime išsisprendžia savaime.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Prieš priimdami svarbų sprendimą, pagalvokite, kaip jūsų veiksmai paveiks artimus žmones. Nesikarščiuokite, luktelkite ir pamatysite, kad vertėjo palaukti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena praeis be ypatingų įvykių. Vakarą reikėtų leisti su artimais žmonėmis - galite surengti nedidelę šeimyninę šventę ar nueiti kur nors kartu pavakarieniauti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien nevertėtų per daug bendrauti, juo labiau ieškoti pažinčių. Užsiimkite buities darbais - jų tikrai nemenkai prisikaupė. Likimas jums ruošia staigmeną, išlaukite jos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atrodys, abu su partneriu atsidūrėte aklavietėje - nebesinorės klausytis vienas kito argumentų, nebejausite noro stengtis vienas dėl kito. Visgi nevertėtų skubėti nutraukti jūsų ryšio - tiesiog dieną kitą pasistenkite pabūti ramiai, leiskite mintims susigulėti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jaučiate, jog situacija slysta jums iš tankų, tačiau nežinote, ko griebtis? Ignoruodami problemą jos neišspręsite. Ieškokite, bandykite, galiausiai - mokykitės iš savų klaidų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Akiratyje pasirodė įdomus žmogus, tik, deja, nesulaukiate taip trokštamo dėmesio. Neverta verstis per galvą. Leiskite emocijoms susigulėti - susidomėjimas gali greit išblėsti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Avantiūrų ir ekstravagancijos mėgėjai šiandien turėtų sutramdyti savo įkarštį. Pats metas subręsti ir atsakingiau žiūrėti į gyvenimą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Išmintingiausia būtų kiek luktelti, leisti jausmams susigulėti, o tuomet pačiam priimti sprendimą. Patarinėjančių šiandien netrūks, tik vargu ar patarimai bus jums naudingi.