- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas liepos 28 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 28-oji:
Pasaulinė Hepatito diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ada, Augmantas, Augmantė, Augmilas, Augmilė, Augmina, Augminas, Inocenta, Inocentas, Samsonas, Vyta, Vytara, Vytaras, Vytarta, Vytartas, Vytas, Vytė.
rytoj: Beatričė, Beatrisa, Mantvyda, Mantvydas, Mantvydė, Marta, Morta, Olavas.

Protingos mintys:
"Žmogaus charakterį geriausiai parodo jo elgesys lemiamą minutę" (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinams patartina nesipriešinti aplinkybėms. Galimos netikėtos išlaidos. Prašomi paskolinti pinigų, būkite griežtesni, jei tuo žmogumi abejojate, taip ir pasakykite. Galbūt atkris kai kurie ankstesni sumanymai, tačiau tikėtini įdomesni projektai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Stenkitės suprasti, pateisinti kito žmogaus požiūrį, kad ir koks jis būtų jums svetimas ar sunkiai suvokiamas. Į konfliktus šiandien lengva įsivelti, tuo tarpu pasekmės gali būti skaudžios. Nepamirškite pasidomėti antrosios pusės reikalais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ignoruokite kolektyvo intrigas, nesivelkite į apkalbas. Nepatartina rodytis viešumoje, dalyvauti derybose ir diskusijose - būsite pavyduolių ir pikčiurnų taikinys. O santykiai su mylimaisiais, vaikais nekels rūpesčių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Naujos pažintys atvers netikėtas perspektyvas. Protas ir išradingumas padės išvengti konfliktų, nesusipratimų. Stiprybės suteiks tolimi draugai, tikėjimas pasirinkta kryptimi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Liūtai jaus jėgų antplūdį, norą bendrauti. Gal kiek sunkiau seksis pereiti prie konkrečių veiksmų. Daugiau pasitikėkite savimi, tuomet šios problemos išvengsite. Profesinėje srityje galimas sąstingis ir dėl kitų asmenų nekompetentingumo, rėmėjų pasyvumo.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien norėsis pasireikšti, tobulėti, keisti įvaizdį, imtis asmeninės atsakomybės. Tikėtinos esminės permainos į gera santuokoje, partnerystėje. Neverta būti kukliam - kuklumas šiandien jūsų nepapuoš.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pakovokite už teisybę. Atskleisdami kortas užbėgsite už akių nesusipratimams, nesusikalbėjimams, nutylėjimams ir apkalboms. Sustiprės tolimi ryšiai. Neproduktyvius santykius pakeis nauji veidai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neskubėkite šiandien - galite padaryti nemenkų klaidų, tiek kalbant apie profesinę sritį, tiek apie asmeninį gyvenimą. Po pietų visgi pajusite pagrindą po kojomis, atgausite pusiausvyrą. Vakare gausite įdomų kvietimą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nusiteikite ramiai veiklai. Laikas išbristi iš chaoso, apsivalyti buityje, dvasiškai apsišvarinti, išsigryninti. Bet kokios aukštumos bus lengvai pasiekiamos, jei tik aiškiai suvoksite tikslą ir neabejosite savimi.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien gyvensite aktyvų socialinį gyvenimą - susitikimai, mokymai, projektai Į vakarą jausitės visai nusilakstę ir išsekę. Vakare - metas atsipūsti, be poilsio ilgai tokios įtemptos darbotvarkės neatlaikytumėte.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandeniams baigiasi kūrybinis sąstingis, spinduliuosite gyvybingumą, pritrauksite žmones, kuriems svarbi rolė jūsų gyvenime. Diena palanki intensyviai plėtrai, dalykinėms kelionėms, kurios žada netikėtas perspektyvas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žuvims labai pravers patikimi draugai ir įtakingi globėjai. Jūsų laukia susitikimai su senais bičiuliais, perspektyvos darbe. Profesinėje veikloje verta rodyti iniciatyvą -tikrai neliksite nepastebėti.