Horoskopas liepos 4 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 4-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Berta, Birutė, Gedenė, Gedenis, Gedgailas, Gedgailė, Malvina, Skalvis, Teodora, Teodoras, Ulrika, Ulrikas.
rytoj: Butgina, Butginas, Butginė, Butgintė, Butgintas, Filė, Filomena, Filomenas, Karolina, Mantmilas, Mantmilė.

Protingos mintys:
"Žmogui nepakanka kaupti žinias, reikia mokėti gauti iš jų palūkanas" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepalankus metas nei naujų darbų pradžiai, nei svarbių projektų užbaigimui. Gali tekti spręsti netikėtai iškilusius nesklandumus, šalinti trūkumus, taisyti klaidas. Bus svarbus laikas, gebėjimas greitai suktis, reaguoti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gali tekti svarstyti apie savo profesinę ateitį, galimus pokyčius karjeroje. Neskubėkite priimti svarbių sprendimų, gali labai praversti kai kurių žmonių patarimai, patirtis. Svarstymams prireiks ne tik išminties, bet ir drąsos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neapdairus, desperatiškas skubėjimas, vertimasis per galvą gali lemti visą virtinę klaidų. Tad bus labai svarbu išlaikyti šaltą protą, nepasiduoti panikai ar kitų kurstomam stresui. Pasiteisins tik gerai apgalvoti šaltakraujiški sprendimai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali tekti nemažai blaškytis, šią dieną gali būti sunkiau susikaupti. Sunkiausia bus, jei bandysite pernelyg daug aprėpti, tokiu atveju galite nenuveikti ir nepasiekti nieko. Bus svarbu patiems aiškiai suvokti, kokių tikslų šią dieną norite pasiekti. Kia kurių mažiau reikšmingų siekių gali tekti atsisakyti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali tekti didesniąją dalį laiko analizuoti informaciją, šią dieną jus pasieksiančios žinios gali būti itin prieštaringos, tad neksubėkite daryti kategoriškų išvadų ar sprendimų, nepasiduokite bandymams manipuliuoti, neskubėkite pasitikėti nepažįstamais žmonėmis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kad ir kas benutiktų, nepraraskite sveikos nuovokos ir jumoro jausmo. Beje, būtent jumoras šią dieną gali padėti išvangti rimtesnių emocinių krūvių, stresų ar nemalonumų. Gebėsite išsisukti iš sudėtinmgų situacijų, pasitelkdami ir žavesį, ir flirtą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną gali tekti daugiau dėmesio skirti namiškiams, ypatingai jo reikalaus vaikai. Pastarieji šią dieną gali būti jautresni, mažiau atsparūs kitų vertinimams, kritikai, o tai gali sukelti nemalonių rūpesčių, konfliktų. Neatidėliokite atviresnių pokalbių, būtinai raskite laiko jiems šią dieną.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei iki pietų neužbaigsite kai kurių svarbių darbų, paskui juos gali tekti baigti jau paknopstomis. Dėl tokios skubos gali gerokai nukentėti rezultatai, darbų kokybė. Kai kurias užduotis, veiksmus gali tekti tiesiog kartoti iš naujo. Tai jei tik įmanoma, svarbiausius darbus atlikite jau iki pietų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kai kurios pastabos šią dieną gali įskaudinti, žeisti, gali tekti nemažą laiko dalį aiškintis santykius su artimaisiais ar bendradarbiais. Jei tik įmanoma, venkite tokių ginčų, ypač jei kalba krypsta į asmeniškumus. Šią dieną kažin ar atrasite bendrą tiesą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šią dieną derėtų labiau susirūpinti sveikata, nesilegti pernelyg atsainiai, neapdairiai. Nors šią dieną galite turėti kitų labai rimtų rūpesčių, tačiau nenumokite ranka į kai kruiuos nemalonius ženklus, negalavimus, idant išvengtumėte rimtesnių bėdų ateityje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ištartas, kaip patiems atrodys, nekalto melo žodis, gali virsti labai nemaloniais rūpoesčiais, sukelti nesusipratimų ir konfliktų virtinę. Nemalonumai gali persekioti ilgesnį laiką. Tad venkite netiesos, jei negalite sakyti tiesos, geriau neskykite nieko.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Puikybė ir išdidumas - šie bruožai gali būti dominuojantys tokią dieną, tačiau kartu labai trukdysiantys siekti svarbiausių tikslų. Ypač jei tektų daug bendrauti, dalyvauti susitikuose, dirbti kolektyve. Nesubtilus gėrėjimasis savimi daugelį gali atstumti, tad nepasiduokite pagundoms.

scroll to top