Horoskopas liepos 4 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 4-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Berta, Birutė, Gedenė, Gedenis, Gedgailas, Gedgailė, Malvina, Skalvis, Teodora, Teodoras, Ulrika, Ulrikas.

rytoj: Butgina, Butginas, Butginė, Butgintė, Butgintas, Filė, Filomena, Filomenas, Karolina, Mantmilas, Mantmilė.

Protingos mintys:
"Meilikavimas mums visada patinka, jei jis susijęs su jausmais, kurių mums stinga. Pasakykite kvailiui, kad jis labai protingas, ir sukčiui, kad jis sąžiningiausias pasaulyje, ir jie ims jus glėbesčiuoti" (H. Fildingas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Pirmoje dienos pusėje nedirbkite svarbių darbų, nepasirašinėkite dokumentų, neskirkite susitikimų. Antroji dienos pusė palanki kūrybiniams sumanymams, finansinėms operacijoms. Geras metas pradėti statybas.Apskritai šiandien visur siekite rimtumo, santūrumo.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien, ypač antroje dienos pusėje, bendraukite, kaupkite informaciją, mokykitės, dalinkite patarimus, kukite ateities planus. Pajusite pasitikėjimą savo jėgomis, atsipalaiduosite, į vakarą dings rytinė įtampa, tad galima ir pasisvečiuoti ar namuose surengti smagų vakarėlį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Antroji dienos pusė Dvyniams palanki ilgalaikių sutarčių, dokumentų pasirašymui, kontaktų mezgimui. Jei ieškote paramos savo projektams, prašymus rašykite tik po pietų, tuomet sulauksite savo veiklos įvertinimo, pritarimo, rasite bendraminčių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena bus sėkminga, jei neskrajosite padebesiais ir įsiklausysite į tai, ką jums kužda intuicija. Netinginiaukite, kuo daugiau judėkite - vaikščiokite pėsčiomis, sportuokite. Jei turite sunkumų, stenkitės pats su jais susidoroti, neužkraukite savo rūpesčių kitiems.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Iki pietų galimos kritinės, aštrios situacijos, kuriose teks greitai reaguoti ir priimti sprendimus. Jums pagelbės pasitikėjimas savimi, pasikliovimas intuicija. Šiandien daugiau dėmesio skirkite vaikams, pademonstruokite jiems savo meilę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Iki pietų nespręskite kredito ir skolų klausimų. Antroje dienos pusėje sėkmė tikėtina bet kokioje veiklos srityje, jei tik nebijosite rizikuoti. Asmeniniuose santykiuose nusimato daug malonių akimirkų, jei tik nepatingėsite pasukti galvos ir surengti mylimam žmogui staigmeną.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Reikalai Svarstyklėms gali pasisukti ne visai taip, kaip tikėjotės. Perspektyvos bus gana miglotos. Jei abejojate tuo, ką darote, verčiau neskubėkite. Elgdamiesi apdairiai galite išvengti daugelio problemų ateityje.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Svarbiausia šiandien - žinios ir patirtis. Kaupkite jas, ieškokite būdų tobulėti. Protinga neatsisakyti bendradarbiavimo su kolegomis, po pietų tikėkitės naudingų susitikimų bei sėkmingų sutarčių. Vakaras palankus nedidelėms kelionėms, pramogoms.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Spręskite nesutarimus, taikiai atkurkite ryšius, ieškokite kompromisų. Tiesą, pirmoje dienos pusėje galite jaustis išsekę, kiek sudirgę ir išsibalansavę. Popiet daug naudos gali atnešti atnaujintos senos pažintys ir dalykiniai ryšiai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pirmoji dienos pusė tinkamesnė individualiam darbui nei kolektyvinei veiklai. Po pietų galimos permainos, netikėti sprendimai, malonūs netikėtumai, naujos pažintys. Elkitės kūrybingai, neslopinkite įžvalgos, išradingumo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien bus gausu įdomių įvykių - galbūt bus sudėtinga visur spėti. Nepasiduokite bandos jausmui, pasistenkite išlikti saviti, originalūs. Veikite neabejodami, pakovokite už teisybę,apginkite savo interesus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Lengvai priimsite permainas, gausite daug naudingos informacijos, palanku mokytis, derėtis, megzti ryšius. Galimos nedidelės kliūtys dėl veiksnių, kurių negalėsite įtakoti, svarbiausia - nepanikuoti ir nenuleisti rankų. Sprendimą pasistengę tikrai rasite.