- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas liepos 5 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 5-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Butgina, Butginas, Butginė, Butgintė, Butgintas, Filė, Filomena, Filomenas, Karolina, Mantmilas, Mantmilė.
rytoj: Dominyka (Domė), Ginvilė, Ginvilas, Mindas, Mindaugas, Mindaugė, Nerė, Nerutė, Nervilas, Nervilė, Nervyda, Nervydas, Nervydė, Ramutis.

Protingos mintys:
"Meilikavimas mums visada patinka, jei jis susijęs su jausmais, kurių mums stinga. Pasakykite kvailiui, kad jis labai protingas, ir sukčiui, kad jis sąžiningiausias pasaulyje, ir jie ims jus glėbesčiuoti" (H. Fildingas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nebijokite priimti patarimo, pasiūlymo iš aplinkinių - jie gali labai praversti dabartinėje situacijoje. O pažadais priešingai - neskubėkite pasitikėti. Verslininkams sandoriai bus sėkmingi, jei užmokestį gausite tuoj pat.

Jautis (04.21 – 05.21)

Veikite savo pasikliaudami savo protu ir nuožiūra, stenkitės viską atlikti preciziškai, ramiai, be skubos, rezultatai tokiu atveju gali pranokti pačių lūkesčius.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasistenkite vos išlipę iš lovos nusiteikti kuo pozityviau. Jei kiltų konfliktų su namiškiais ar praeiviais, pasistenkite nepratrūkti, reaguokite ramiai, iki galo išsiaiškinkite konflikto priežastis. Antroje dienos pusėje savijauta pagerės, kils naujų sumanymų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Turite nemažai šansų rasti sąjungininkų, pasisemti patirties, sulaukti įtakingų asmenų paramos ir užtarimo. Galbūt apsispręsite dėl gyvenamosios vietos pasirinkimo, nutarsite įsigyti nekilnojamojo turto.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei keistųsi jūsų planai ar sumanymai, stenkitės kuo anksčiau apie tai pranešti. Ypač po pietų galite greitai susigadinti reputaciją, juolab, kad aplinkiniai tikrai nebus nusiteikę geranoriškai. Pamėginkite pirmi parodyti gerą valią ir supratingumą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Finansiniai įsipareigojimai užgoš svajones ir norus. Kad ir kaip norėtumėte padėti artimam draugui, tačiau pirmiausia galvokite apie save. Kalbėdami apie pinigus būkite griežtas ir neleiskite suminkštinti jūsų širdies.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena bus kupina įvykių, tačiau svarbiausia, ką turite prisiminti - tai išlikti lyderiu visose situacijose. Gali ir nepasisekti, tačiau nesijaudinkite, ką pagalvos kiti. Pasitikėkite savo instinktais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Stenkitės greitai reaguoti į situaciją - šiandien gali tekti skubiai apsispręsti dėl jums svarbių finansinių klausimų. Dienos įtampą gerai nuimsite pasivaikščiojimu gamtoje, apsilankydami ramioje vietoje ar sportuodami.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien galima užmegzti santykius - viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Palanki subtiliems žmonėms, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Gerai šią dieną veiks vandens procedūros.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Daugiau laimėsite, jei sieksite kompromiso. Ginčydamasis su žmonėmis, įrodinėdamas savo tiesą tik išeikvosite energiją, o rezultato nebus. Svajodamas ar fantazuodamas pasistenkite vis dėlto neatitrūkti nuo realybės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ieškokite žmonių, kurie padėtų įgyvendinti jūsų idėjas. Dėl svarbių sprendimų šiandien tarkitės su šeima ar artimu draugu. Palanku tvarkyti juridinius reikalus, spręsti santuokos ir meilės problemas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien norėsite visiems įrodyti, ko esate verti. Geriausiai seksis, jei laiku ir kokybiškai atliksite darbus bei įgyvendinsite duotus pažadus. O tik tuomet galite imtis kažkokios naujos veiklos ar projekto.