Horoskopas liepos 8 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 8-oji:
Tarptautinė alergijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Amarilė, Arnas, Arnoldas, Audrius, Elzė, Elžbieta, Vaitautas, Valmantė, Virginija.
rytoj: Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika.

Protingos mintys:
"Piktas žmogus panašus į anglį: jei nedegina, tai tepa" (Budos išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Būkite atidūs - galite privelti ar nepastebėti klaidų. Reikalus gali apsunkinti gendanti technika ar organizaciniai nesklandumai. Į antrąją dienos pusę imsite skųstis suprastėjusia sveikata, galimi nesklandumai namuose, barniai su sutuoktiniu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pasistenkite iš pat ryto nusiteikti kuo pozityviau. Jei kiltų konfliktų su namiškiais ar praeiviais, pasistenkite nepratrūkti, reaguokite ramiai, iki galo išsiaiškinkite konflikto priežastis. Antroje dienos pusėje savijauta pagerės, kils naujų minčių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ši diena - puikus metas sau įrodyti, kad galite susidoroti su nesklandumais ir įveikti visas kliūtis. Stenkitės išnaudoti kiekvieną progą, praleistos progos nesikartoja. Artimiausiu metu jau galėsite didžiuotis sėkme.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pajusite, kad esate vertinami, tas, žinoma, pakutens savimeilę. Dideli planai, susiję su tolimomis kelionėmis, gali neišdegti, teks juos atidėti vėlesniam laikui. Vakaras tinkamas pramogoms, pažintims.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ši diena labai tinkama kasdienei, įprastai veiklai. Jei tektų taisyti savo pačių padarytas klaidas, nesikarščiuokite, prireikus nebijokite prašyti pagalbos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šią dieną patartina neskubėti, skirti laiko apmąstyti ateities planus, išsiaiškinti prioritetus. Kuo mažiau veiksmų, pažadus, susitikimus, sutarčių pasirašymą geriau keletui dienų atidėti. Rinkite informaciją, kaupkite žinias.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Labiau pasitikėkite savo instinktais ar nuojauta. Bandydamas rūpimą reiškinį įvertinti racionaliai, galite išleisti iš akių užslėptą, tačiau svarbią reikšmę. Teisingiausias bus pirmas įspūdis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neskubėkite, gerai apmąstykite kiekvieną savo žodį, kad paskui netektų gailėtis dėl duoto pažado. Kita vertus įsipareigojimai lieka įsipareigojimais - jei pastaruoju metu jų nevykdėte, susimąstykite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pamirškite avantiūrizmą, kuo mažiau rizikos, impulsyvių veiksmų. Pagrindinis moterų ginklas šiandien tebūnie flirtas. Daugiau bendraukite su artimaisiais, būkite atviresni, labai svarbu išklausyti kitus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali būti sunku išvengti ginčų ar net skandalų. Visgi patartina būti kuo diplomatiškesniems, lankstesniems - diena tokia, kad daugelis gali reaguoti jautriau nei paprastai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena palanki kūrybinių sumanymų brandinimui. Skirkite laiko šeimai, namams, materialiems reikalams. Laikykitės rimties, kad ir ką darytumėte, darykite iš širdies.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Puiki diena savianalizei, neskubriam bendravimui su artimu žmogumi, paprastų gyvenimo džiaugsmų ir malonumų atradimui. Išgyvenkite kiekvieną akimirką, pajusti, ką reiškia būti čia ir dabar.