Horoskopas liepos 9 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 9-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika.
rytoj: Amalija, Amelija, Eirimė, Gilvainas, Gilvainė, Melė, Neikantas, Neikantė, Neimantas, Neimantė, Sigutė.

Protingos mintys:
Valia gali pakeisti net mūsų delnų linijas. (Žanas Kokto)

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite praktiškas, o tai džiugins ne tik jus, bet ir artimuosius. Nors ir neatsisakysite savo svajonių, tačiau aiškiau žinosite, ką konkrečiai norite pasiekti ir kaip tai padaryti. Jei susidursite su kliūtimis, visgi išlaikykite horizonte siekiamą tikslą. Jūsų užsispyrimas jums išeis į naudą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dirbsite tiek daug, kad greičiausiai pamiršite draugus. Norėsite ne tik įgyvendinti jums keliamus uždavinius, bet ir padaryti gerą įspūdį kitiems, todėl socialinis gyvenimas liks nuošalėje. Geriausia būtų didelį darbą suskaidyti į mažus, o kiekvieno jų atlikimas mažins įtampą jūsų viduje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dažniausiai esate tas emocingasis, tačiau šiandien teks susidurti su kitų jausmais. Galite net įsižeisti, jei jums kolega ar draugas pasakys aštresnį žodį. Kita vertus, žinodami kitų jausmus, galėsite adekvačiai į juos reaguoti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite pasijusti gan keistai, mat pajusite emocijas, kurios jums neįprastos. Pasistenkite atėjus vakarui išsiaiškinti, ką jaučiate ir kodėl. Atsipalaiduokite ir supraskite, kad esate žmogus, todėl jausti yra normalu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Laikas, tinkamas ne naujiems darbams pradėti, o pabaigti tai, kas pradėta: tvarkytis buitį, įvesti tvarką, susisteminti, "sudėlioti į lentynėles" tai, kas jau įgyta.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite susikoncentravę į savo sveikatos klausimus - dietos laikymąsi, sporto programą. Visgi problema iškils, nes norėsite pasilepinti, tad tai niekaip nederės su jūsų griežtais planais. Prisiminkite, kad nereikia savęs skriausti, tačiau nepulkite ir persivalgyti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nors šiandien bėdos ir neieškote, tačiau ji pati jus susiras. To išvengsite, jei apribosite bendravimą su žmonėmis ir nepatogias situacijas. Įtampa išsisklaidys, jei aiškiai sau pasakysite, ko norite iš kitų bei vengsite dviprasmybių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būsite užsisukę reikaluose lyg vilkelis, tačiau laimei - dar sugebėsite atskirti fantazijas nuo realaus gyvenimo. Bendraudami aiškiai reiškite savo mintis, kitaip liksite nesuprasti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Atrodo, kad pernelyg ilgai savyje laikote senas nuoskaudas. Pats laikas pagalvoti apie jų atsikratymą - taip jums bus lengviau. Atlaisvinkite širdį pozityvioms emocijoms, pamatysite, kaip pasaulis nušvis kitomis spalvomis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien jūsų draugui reikės pagalbos, tad pasistenkite būti kartu su tuo žmogumi. Išgirdęs jūsų požiūrį jis ar ji atgaus pusiausvyrą ir ramybę. Apsilankykite kartu kine ar pavakarieniaukite, tiesiog išklausykite kito rūpesčių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Esate linkęs kvestionuoti viršesnių už save sprendimus, tačiau šiandien pasitikėkite tais, kurie turi priimti sunkų sprendimą. Jei nuspręsite kariauti su jais, be reikalo švaistysite laiką, mat valdžia gali turėti daugiau informacijos už jus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tai labai darbinga diena, būsite kantrus ir produktyvus. Puikiai seksis, jei dirbate valstybės struktūrose - esate viršininkas, valdininkas.Jei turite vaikų, su jais gali būti sudėtinga, mat jie bus linkę užsisklęsti, užsispirti.