Horoskopas rugjūčio 1 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Būkite budrus ir neleiskite, kad kas jumis manipuliuotų - nei kolegos, nei šeimos nariai. Pastaruoju metu jums stinga tvirtumo - nepabijokite pagaliau pasakyti "ne".

Jautis (04.21 – 05.21)

Apimtas impulsyvumo šiandien galite žengti klaidingą ar skubotą žingsnį - tad verčiau tramdykite emocijas. Kur kas daugiau nuveiktumėte pasitelkęs išmintį ir diplomatiškumą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei norite laimėti, jums reikia kolegų ar bendraminčių paramos. Pasistenkite įtikinti aplinkinius, kad jūsų pasiūlymas vertas dėmesio, juk iškalbos stoka nesiskundžiate. Palankus metas laikytis dietos, tik nepersistenkite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Rūpesčių šeimoje neduos ramybės ir darbe. Nesigraužkite, kartais net ir labai norėdamas kitam žmogui nepadėsi, jei jis nenori priimti pagalbos. Gal kiek prablaškytų vakarienė su draugu ar drauge.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atėjo metas pagaliau įgyvendinti bent vieną iš šimto idėjų, pastaruoju metu besisukančių jūsų galvoje. Keisti savo gyvenime, atrasti ką naujo niekada ne vėlu. Ryžkitės, ir tikrai nesigailėsite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Be abejonės, turite ne vieną dar neatskleistą talentą ar neišsipildžiusį norą - metas ko nors imtis. Jei jaučiatės nedrąsus - pasitarkite su artimais žmonėmis, jie tikrai nelinki jums blogo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien pačiu laiku sustosite ir nepadarysite bene didžiausios kvailystės gyvenime. Pasimokykite ir puoselėkite intuicija - ji dar ne kartą gali jus išgelbėti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Giedras dangus be debesėlio, jūsų kelyje - jokių kliūčių, tad imkitės veikti. Žinoma, būtų geriau turėti veiksmų planą. Prieš pasirašydamas kokią sutartį, atidžiai ją perskaitykite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Aukojatės, tik neaišku, kam tos aukos reikia labiau - kitam žmogui ar jums pačiam, kad turėtumėte teisę jaustis nelaimingas, neįvertintas Ar nepabodo būti pesimistu? Apsidairykite - pasaulis toks spalvingas, jame tiek galimybių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien turėsite nemažai įtakos kitiems žmonės ir galėsite norima linkme pakreipti vykdomą projektą. Nuovargiui nepasiduokite, galvokite apie jūsų laukiantį prizą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Mėgstate būti įvykių centre, vadovauti? Būtų geriau, jei susikaupusią energiją skirtumėte asmeninio gyvenimo problemoms spręsti. Gyvenime būtina pusiausvyra.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Mylimieji gali būti nuostabūs, o tuo pačiu ir didžiausi egoistai pasaulyje. Negriežti danties, verčiau atvirai pasikalbėkite apie tai, kas neduoda jums ramybės. Anksčiau ar vėliau mylimas žmogus jus supras.